Sayfa 207/623 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1. Pasta rica etsem?

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    dün alıcı ilk 3 bugun satıci ilk 3 oyak şeker yatırimf
    iblis iş başinda bence
    ATMA recep!bu fakir bu görevde olduğu sürece o papazı alamazsın

http://www.hisse.net/topluluk/showth...78#post1842278
    Haftalık hisse yarışmamızda kurallara uygun 3 hisse seçin 1 hafta yarışalım.
    bu hafta envercilerden katıım bekliyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. ha gayret diyelimmmm

5.  Alıntı Originally Posted by muslu Yazıyı Oku
    Kesinlikle korkmalısınız, çünkü gördüğünüz gibi görüşlerine değer verdiğimiz, uzun zamandır yazılarını ilgi ile takip ettiğimiz ve değer verdiğimiz arkadaşlarımıza söylüyorsunuz, burada onlara şunu söyledin , yanlış söyledin diyeni çok çok zor bulursunuz, bu yanlışlığa korkabilirsiniz.

Arkadaşlar baştacımızsınız
    Saygılar...
    Estağfurullah Değerli Paydaşım, karınca kararınca bu süreçte tüm yaklaşım açılarına ihtiyacı var bu şirketi omzunda taşıyan biz uzuncuların. Olumlu ya da olumsuz, tüm bakış açıları kendi içerisinde bir değer barındırır.
    Yeter ki saygı ve iyi niyet çerçevesinde olsun...
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

6. Kökleri, Hizmet Gazetecilik ve Matb. ünvanıyla 1975 'e dayanan IHEVA bambusunun halka ilk teması 1996 'ya dayanıyor.
    Türüne yakışır tohumlanma, çimlenme, filizlenme geride kaldı. Peki ya sonrası?
    İşte bambu olabilmenin bam teline gelmiş bulunuyoruz. Sağlıkla,
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.

7. Sayin rizkofrisk, mesleginizi merak ettim dogrusu, teknik cizimlerinizi iyi ayrica yorumlariniza benim alandan (fizik kimya biyoloji) teknik kelimeler kullaniyorsunuz...basarilar...bu arada sanki ihlas ve ihevaya yine baski var, ihgzt ve ihyay rahat...hayirlisi diyelim ytd

8.  Alıntı Originally Posted by fenhocası Yazıyı Oku
    Sayin rizkofrisk, mesleginizi merak ettim dogrusu, teknik cizimlerinizi iyi ayrica yorumlariniza benim alandan (fizik kimya biyoloji) teknik kelimeler kullaniyorsunuz...basarilar...bu arada sanki ihlas ve ihevaya yine baski var, ihgzt ve ihyay rahat...hayirlisi diyelim ytd
    Teşekkür ederim Hocam,
    Yarısı yazılım yöneticiliği olmak üzere 21 yıl bilfiil yazılım dünyasınını içerisinde yer aldım, Bilgisayar Mühendisiyim. Sadece fen bilimleri değil, temel bilimlere karşı özel bir ilgim var.
    Toplumsal gelişimimizin ve de ülke olarak gerçek bir kalkınmanın temel bilimlerden geçtiğine inanırım ve öyle yaklaşırım olaylara. Keşke bir gün "Acaba anlaşılır olur muyum?" kaygılarını bir kenara bırakıp tüm medya organlarının, bireylere varıncaya kadar bu dili kullanmaları gibi ütopik bir hayalim var.
    Dediğiniz gibi grup şirketlerinin babası ve de büyük ağabeyi her daim baskı altında...

Sayfa 207/623 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •