Sayfa 81/623 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 641 - 648 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by ugur1065 Yazıyı Oku
    Hocam siz ve sizin gibi değerli ve motive edici yorumlarinizdan dolayı teşekkür eder sizleri Allah'a emanet ediyorum.artik twitter da pek gorunmuyorsunuz.hocam sorum şu; alt destek ve üst direnç hedeflerimiz nedir?Teşekkür eder hurmetlerimi sunarım. Cenabı Mevlam cumlemizin işini gücünü rast getirsin inşaAllah.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öncelikle içten, gönülden, iyilik zemininden geldiği her halinden belli dualarınız için teşekkür ederim,
    Amin, cümlemizin Sn. ugur1065,

Twitter 'ı, grafik analizlerimin veri tabanı gibi kullanıyorum. Burada paylaştığım tüm grafiklerin URL adresi twitter 'dadır. Grafik hazırladıkça ilk orada yayınlıyorum yani...

Destek ve dirençlere gelince;

NŞA 'da bir hisse olsa, en son direnç seviyesi olan 0.51/0.52 'nin destek olarak tutunup tutunmadığını test etmek ister. Ancak sözkonusu IHEVA olunca NŞA işlemez. Destek seviyesinden itibaren 2-3 kademe tuzaklama ihtimali her düzeltmede verilmeli. Nitekim son OBO çalışması tamamen TUZAK maksatlı itinayla hazırlanmıştı. Son grafik paylaşımımda bunun TERSTEN okunma ihtimali üzerinde de durulmasını vurgulamıştım. En sert düzeltme bile yapsa 0,47 altını artık beklemiyorum.

Yukarı yönde ise; Aylardır beklediğimiz bu 2. dalga Nisan/Mayıs gibi gelseydi 0.6x 'lar hedef olurdu. Zira o dönemde bir çok analizimde teknik olarak 0.6x 'ların bangır bangır bağırdığını işaret etmiştim hep. Ancakkkk 2. dalga gecikmeli geldi...! Bu gecikme de dalga boyunu arttırdı...! Yeni hedef 0.7x 'lerden daha aşağıda olmaMAlı...! Daha iyimser bir tahminle ben tahtacıbaşı olsam yeni direnç seviyesini 0.9x 'lar yapardım...!
    Lakin bizim tahta yapıcının da TERSE DÜŞÜRMEDE ne kadar mahir olduğunu unutMAmak lazım...!
    Bu nedenle kendi adıma yıllar sonra DÜŞEN TREND YÜKSELENE DÖNMÜŞKEN trade etmeyi büyük risk olarak görüyorum...!
    Kendi stratejim gereği yükselen trendde (kıpkırmızı bir düzeltme dönemi olsa bile) hareket etMEmeyi, ANA TRENDİN keyfini sürmeyi yeğlerim. VE öyle de yapıyorum...

Not: Mutlaka herkesin kendi koşullarına uygun bir STRATEJİ geliştirmesi başarı oranını yükseltecektir...!

Sağlıkla,
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

2.  Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku
    Öncelikle içten, gönülden, iyilik zemininden geldiği her halinden belli dualarınız için teşekkür ederim,

Twitter 'ı, grafik analizlerimin veri tabanı gibi kullanıyorum. Burada paylaştığım tüm grafiklerin URL adresi twitter 'dadır. Grafik hazırladıkça ilk orada yayınlıyorum yani...

NŞA 'da bir hisse olsa, en son direnç seviyesi olan 0.51/0.52 'nin destek olarak tutunup tutunmadığını test etmek ister. Ancak sözkonusu IHEVA olunca NŞA işlemez. Destek seviyesinden itibaren 2-3 kademe tuzaklama ihtimali her düzeltmede verilmeli. Nitekim son OBO çalışması tamamen TUZAK maksatlı itinayla hazırlanmıştı. Son grafik paylaşımımda bunun TERSTEN okunma ihtimali üzerinde de durulmasını vurgulamıştım. En sert düzeltme bile yapsa 0,47 altını artık beklemiyorum.

Yukarı yönde ise; Aylardır beklediğimiz bu 2. dalga Nisan/Mayıs gibi gelseydi 0.6x 'lar hedef olurdu. Zira o dönemde bir çok analizimde teknik olarak 0.6x 'ların bangır bangır bağırdığını işaret etmiştim hep. Ancakkkk 2. dalga gecikmeli geldi...! Bu gecikme de dalga boyunu arttırdı...! Yeni hedef 0.7x 'lerden daha aşağıda olmaMAlı...! Daha iyimser bir tahminle ben tahtacıbaşı olsam yeni direnç seviyesini 0.9x 'lar yapardım...!
    Lakin bizim tahta yapıcının da TERSE DÜŞÜRMEDE ne kadar mahir olduğunu unutMAmak lazım...!
    Bu nedenle kendi adıma yıllar sonra DÜŞEN TREND YÜKSELENE DÖNMÜŞKEN trade etmeyi büyük risk olarak görüyorum...!
    Kendi stratejim gereği yükselen trendde (kıpkırmızı bir düzeltme dönemi olsa bile) hareket etMEmeyi, ANA TRENDİN keyfini sürmeyi yeğlerim. VE öyle de yapıyorum...

Not: Mutlaka herkesin kendi koşullarına uygun bir STRATEJİ geliştirmesi başarı oranını yükseltecektir...!

Sağlıkla,
    Belki de herkesin direnç olarak düşündüğü yeri destek yapıp yukarı sert yapacak. Grup yeni haberlerler ve hikayelerle öne çıkmalı.. Yoksa yol çok uzun olmayabilir..

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Belki de herkesin direnç olarak düşündüğü yeri destek yapıp yukarı sert yapacak. Grup yeni haberlerler ve hikayelerle öne çıkmalı.. Yoksa yol çok uzun olmayabilir..
    Kağıdın huyunu suyunu bildiğiniz, uzuuuuunnnn yıllardır hissenin elektrokardiyografisinin her kıvrımını bire bir yaşadığınız nasıl da belli oluyor ...
    Aynen öyle, her ihtimal üzerinde durmayı iyi öğretti bu kağıt geçen yıllar içerisinde,
    İşte bu nedenledir ki yukarıdaki yazımda da vurguladığım üzere trade yapmayı büyük risk olarak görürüm bu kağıttta.
    Yapabilene helal olsun tabii ki,
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

4. insallah huyu suyu değişmiştir artık. temennimiz bu yönde .. ytd

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku

Sağlıkla,
    Hocam, değerli zamaninizdan ayırıp cevap verme nezaket inde bulunduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. inşaallah Cenab-ı Mevlam bütün zarar da olan kardeşlerim zararlarını çıkartıp kâra geçirmeyi nasip etsin. Bizimde beklemekten başka alternatif imizin olmadığı ortada.Aciklamalarinizdan dolayi Tekrar Allah razı olsun hocam .

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ykskli Yazıyı Oku
    sıralı dirençları 55-57-59..............58-59-60-61-62-63 kademelerine satıs yazın hangisi giderse. carsambada spekin eline verirsiniz ...yarın aksam tekrar yazarım..ytd
    bugun malınızı ucuza kaptırmayın hisseler suan rallide ytd

7.  Alıntı Originally Posted by ykskli Yazıyı Oku
    ihlas holding 21 milyon lot (51-52 den ) acıkcı kalmıs adamlara girmiş..... diğer ihlas grubunda hiç acık yok.
    http://www.borsaistanbul.com/veriler.../gunluk-bulten (pay piyasası bültenleri -27-28 tarihliye bakın)
    ihlas hol hariç hiçbirnde acığa satıs yok... ytd

hayırlı haftalar

Sayfa 81/623 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •