Sayfa 127/956 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    yeter ya. ahmet kaya nın şarkısındaki gibi. göğsüm daralıyor. bu kadar hisseyi bu fiyatlarda ben elimde tutmuyorum ya. diğerleri hiç alım yapmıyor mu. ben dün de bu günde 7.80 den ufak ufak alıyorum. diğerleri de oyle yapsa bu kadar düşmez ki. ytd
    olsada devam etsek.ama sürekli her düşüşte tepki verecek diye aldım.zarar hep katlandı.artık kaderimize razı olacaz

2.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    ACAİBAMCA VE NEZMİN kardeşlerim sayfada beraber kaldık herkez gitmiş.Bunu iyiyemi kötüyemi yorsak aCEP.
    hisse nefes almaya başlasa dolacakta burası.bizimki makineye bağlı.

3.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    ACAİBAMCA VE NEZMİN kardeşlerim sayfada beraber kaldık herkez gitmiş.Bunu iyiyemi kötüyemi yorsak aCEP.
    ben hayra yoracam kardeş.bugün eksi kapatmadık ya.yarına ümitliyim

4. sabancı ve AKP (Pörtföy) kızları nerdeler. bi el atın daaaa. yatırımcılarınız figan ediyor. hadi gari.

5. Yalnız degilsiniz ara da al satlar yapsam da su an yüzde yüz maldayım.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Yalnız değilsinizdir de yazacak birşey bulamıyorum ki. Belki de bu forumda olup da en eskiden taşıyan benimdir. 2014 temmuzdan beri taşıyorum 6.09 ortalamayla . 2 defa 9 u devirdi fabrika açılacak arsa satılacak kağıt çift haneleri görecek diye diye sat(a)madım. Hala da bekliyoruz neyi bekliyorsak onu da bilmiyorum...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi. Asla ytd

7.  Alıntı Originally Posted by murat3558 Yazıyı Oku
    Yalnız değilsinizdir de yazacak birşey bulamıyorum ki. Belki de bu forumda olup da en eskiden taşıyan benimdir. 2014 temmuzdan beri taşıyorum 6.09 ortalamayla . 2 defa 9 u devirdi fabrika açılacak arsa satılacak kağıt çift haneleri görecek diye diye sat(a)madım. Hala da bekliyoruz neyi bekliyorsak onu da bilmiyorum...

bölünmeye katıldın mı yoksa satıp yeniden mi aldın. bu yıl için yine bir bölünme bekliyor musun.

8.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    bölünmeye katıldın mı yoksa satıp yeniden mi aldın. bu yıl için yine bir bölünme bekliyor musun.
    Hayır bölünmeye katılmadım sonrasında aldım.ilk maliyetim 7.20 civarıydı sanırım. Bölünme de beklemiyorum açıkçası...

Sayfa 127/956 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •