Sayfa 22/956 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 169 - 176 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. kap a arsa haberi düştüğü gün de 8 li rakamlara geçer

2. önümüzdeki 12 aylık kar geçen sene 9,000 gelmişti bu sene şuan 9 aylıkta 26,000 12 aylıkta bunun olası arsa satışının da katkısıyla önceki 9,000 yenisi 40,000 gelmesini bekliyorum bu haberin düştüğü gün de bi yuzde 10 u var

Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    ne 6,50 si ya kandırmayın yanıltmayın borsadan anlamayanları 6,80 den döndü kağıt kriz bitti tekrar yeni bi kriz olmadan diğer çimentolar yada diğer piyasa kağıtları kriz fiyatına inmeden 6,80 olmaz...ha bu arada ağlayanın malı da gülene hayretmez
    TRANATULA kardeşim yorumumu birdefa daha anlayarak okumanızı öneriririm.6.50 olacak diye bir iffademi var allahaşkına.Son 6 aylık rezil kağıttaki hareketlere bakarak bir tahmin yürütmedir.Siz olagelen hareket rakamlarına bakın öncelikle .Yanlışı varsa onu yazın lütfen.Anladığım kadarıyla sayfadada yenisiniz. İyi akşamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    önümüzdeki 12 aylık kar geçen sene 9,000 gelmişti bu sene şuan 9 aylıkta 26,000 12 aylıkta bunun olası arsa satışının da katkısıyla önceki 9,000 yenisi 40,000 gelmesini bekliyorum bu haberin düştüğü gün de bi yuzde 10 u var
    Bende enaz 40bin bekliyorum hatta kayıtlı sermaye tavanı üzerinden bedelsiz sermaye artırımı bekliyorum

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Geçmişte olduğu gibi bu beklentileri bir günde tavan taban yapacaklar yorumlara göre pozisyon alabilir sen yıpranırsın adam git gelle kazanır y.t.d.

Hoşgeldiniz yeni simalar gördük bugün sizin gibi...
    Bizde aylardır bin pişman ,zarar üstü zararla bekliyoruz ...
    Dediğiniz gibi olur umarım.

Alıntı Originally Posted by SerdarT Yazıyı Oku
    Hoşgeldiniz yeni simalar gördük bugün sizin gibi...
    Bizde aylardır bin pişman ,zarar üstü zararla bekliyoruz ...
    Dediğiniz gibi olur umarım.
    Bu arada bu tecrübeden sonra bırakın hisse almayı -sa ile biten su bile almam,çevreme de aldırtmam.

8. Adamlar 7 den aldıgını 8 den dayadı yine millete ki onlarda şu anda aramızdalar onlarada hoşgeldiniz cenaze evine demek istiyorum bu tür hareketleri ortalama 45 günde bir yapar cukkayı doldurur sonra aşşagı verir klasik hareket yani 7-10 arası iyice doldu herkes 14-15 leri beklerken onlar buralardan kucaga vererek zaten %200kar etti muhtemelen arsa haberi gelecek ama gelse ne olacakki daha önce geldi gördük fakat anlayamadıgım tek konu dolce bank durmadan alıyor fakat satmıyor aklımdaki soru işareti bu olası beklentilere gelirsek çimentolara sıra gelecek yavaş yavaş yükselecek bedelli açıklayacak artık yeter deyip bizlerdeki alıp yükselecek yada tam tersi borcu çok oldugu için. Sarsa borcu karşılamadıgı için buralarda hatta daha aşşagılarda alçak sürünmeye devam edecek alan arkadaşlar en kısa zamanda kurtulsun eger kısa vadecıyse çünkü adamı kansereder ytd

Sayfa 22/956 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •