Sayfa 380/956 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by osso Yazıyı Oku
    Bu haber mayıs tarihli ,Kalan arsanın satış haberi değil ,Sadece Afyon un endeksteki ağırlık hesaplama oranları değişmiş(temmuz-Agus-Eylül) ,Bundan dolayı hisse de hareketlilik olur mu bilemedim.
    Ytd,
    haber Bugün 18:13

2. bakarsınız bir yeni haber daha gelir. ytd

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum bazında

4.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    haber Bugün 18:13
    Sevgili Amca
    Evet 5 nolu haber -Konusu dönemsel endeks değişikliği ile ilgili ,Devamında 4 nolu haber var 02,05, tarihli (arsa satışı )eski haber
    KAP son 5 bildirime tekrar göz atmanızı rica ederim.
    Saygılar,

5. şu citi nin adını gördüğümde midemde bulantı hissi oluşuyor taaaa akbank hisselerini satıp türkiye piyasalarından çıktığı günden beri. 3 yıl oldu galiba.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by osso Yazıyı Oku
    Sevgili Amca
    Evet 5 nolu haber -Konusu dönemsel endeks değişikliği ile ilgili ,Devamında 4 nolu haber var 02,05, tarihli (arsa satışı )eski haber
    KAP son 5 bildirime tekrar göz atmanızı rica ederim.
    Saygılar,
    ok. tşk. farkındayım. yarından umutluyum. ytd

7. Bugünkü hareketlilik kalan arsanın satış haberine benzemiyor.Öyle olsa idi tavana kitlemişti ,Geçmişten biliriz.. Malesef %7 gibi çözüldü %.2,5 lerde kapadı.Bu hareketlilik Gelecek haberlerin öncüsü olur inşallah diyelim.

Ytd,

8. Evet eski haberi detaylandırmışlar....Aklim fikrim kalan arsanın satış haberinde olduğundan o gözle baktım olaya, zaten guzel blançolar, ve kalan arsanın satış haberinden başka kısa vade beklentim yok....Uzun vadede degisik degisik fantezilerim var...Evet arsa haberinde tavan yapıp 9xxx ları gördü dostum ama bugun 4xxx lerdeyiz diyecegim o ki bu arsa haberi ve kalan arsanın beklentisi 9xxx daha kıymetliydi farklı olmaliydı..Genel olarak bakıldığinda haberler hiç edilmis oluyor...Benim icin mesele çok daha buyuk.....

Sayfa 380/956 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •