Sayfa 381/956 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. yalnız piyasada başıboş dolaşan deli gibi para var. nereye saldırsam diye tetikte bekliyor. olumlu bir haber gelse bizimki üç veya dört tavanı rahat çizer. ytd

2. açıkçılar. krediciler. spekler. traderler ve hatta kumar gözüyle bakan kumarbazlar boşa düştüler. adrenalin tutkunlarının hipofiz bezleri çıldırmış patlama yapmak istiyor. tarihi diplerdeyiz. yarın cumhurbaşkanı kabine açıklaması yaparsa bence şimşek kabinededir o zaman arzular şelale diyorum. ytd

3. bist 1.98 cent.

4. AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Alıntı Originally Posted by drheureux Yazıyı Oku
    Sayın AFYON takipçileri yazmadan duramadım. Dün gece rüyamda AFYON seans içinde tavanı görüyordu. Ve tavanı ne alaka ise 1.06 idi... AFYON’un bedellisine katılmış, uzun süre AFYON’u taşımış, ama şuan başka bir kağıtta olan biri olarak tüm içtenliğimle söylüyorum ki, umarım her şey kağıtta olanların gönlünce olur... Sağlıcakla kalın...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yeniden Selam Benim rüya çıkmadı AFYON bugün 5.27’yi görüp, %9,79 yapıp geri döndü maalesef. Hadi hayırlısı... 🤲

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by drheureux Yazıyı Oku
    Yeniden Selam Benim rüya çıkmadı AFYON bugün 5.27’yi görüp, %9,79 yapıp geri döndü maalesef. Hadi hayırlısı...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok dostum senin rüya iyi tuttu valla ben 5.19 dan verip 4.98 den tekrar aldım. Tabi maliyetim yüksek ama zararına verip tekrar aldım. Maliyeti 20 kademe düşürdük yani. Bu piyasada bu yükselişler satış fırsatı olarak degerlendirmek lazım. Tabi 5 dk daha geç alsam daha aşağıdan alırdım...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bist 50 dende s...ktir etmişler..Böyle giderse bist 100 e geldi...Zaten yabancının ilgisi yok kağıda kendimiz alıyoruz kendimiz satıyoruz. satıyoruz kısmı yanlış oldu zarar kol gibi satamıyoruz anca alıyoruz.. Neyse sabah sabah ağzımı bozdu...

7. iki gündür hareketliliğin nedeni anlaşıldı BİS50 den çıkarılmış

8. Sayın Acaibamca ,
    sizin portföy nizde bu hisse gerçekten var mı?

Sayfa 381/956 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •