Sayfa 386/956 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Ben bu kağıdı eylül 2017 de 5 lerden aldım sabırla bekledim. Hikayesi var diye başka kağıtlara dünya mı kapadım. Tek buna ve nurola baktım. Baktım adam olacağı yok 9 lardan sattım o günden sonra asel
    Sasa ve isdemirde portföyü 3 e katladım. Uzun vadeyatırımcı ol diyorlarya1 yıl tuttuk işte. Yok kardeşim eşşeğe altın semer vur eşşek gene eşşek

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. To..tosu yiyen girsin....diyorlar......Mangal yürek bile yetmez....yarın yine tavanda olur...tabanda......iki ucu...degnek.

3.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Satacaktim ama devre kesmiş. Biraz daha bekleyeyim...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarın satacagim artık. Tavandan mal verilmez. Önceki sayfalarda ft-2 diye biriyle yazismistik. Çok pahalı düşer ya da gitmez diyordu. Kağıt tahmini 5 lerdeydi. Ft-2 ne zaman gitmez derse kağıt gidiyor. Maliyet 5.30 larda. 6.85 ten beri düştükçe aliyordum. Arada birkaç kere de yüksekten satıp aşağıdan aldım...

4. Yorum yazarken 6.21 e basmış...

5. Vay anasını ya bizim kıcımıza kadar soktular 9 küsürlerden adamların derdine bak emi 6 küsürlerden 5 küsürlerden almışlar satmışlar. Karı çeplerine koymuşlar. Biz ne yapacağız nakitsiz yakalandık. Bekle babam bekle 9 lara gelecekde popoyu kurtaracağız. Yazık bize.....

6. Uysal kardeş kismet belki yakında yüzümüz güler inşallah

7.  Alıntı Originally Posted by uysal55 Yazıyı Oku
    Vay anasını ya bizim kıcımıza kadar soktular 9 küsürlerden adamların derdine bak emi 6 küsürlerden 5 küsürlerden almışlar satmışlar. Karı çeplerine koymuşlar. Biz ne yapacağız nakitsiz yakalandık. Bekle babam bekle 9 lara gelecekde popoyu kurtaracağız. Yazık bize.....
    Kardeş biraz riskli olur ama yarın satıp seçimden sonra aşağıdan alırsın bence. Yükselişin bir sebebi yok. Ekip alıp satıyor. Tabi karar senin. Ama ben bu yükselişleri kaçırmamak gerek diyorum. Yarın kapanışta 5.75 ler tekrar görülür. Tabi bu afyon farklı da olabilir. Ama büyük ihtimal düşecek yarın... Ytd... Kişisel görüşümdur

8. Arkadaslar lutfen Takas paylasir misiniz? 850 bin tavandaki lotu Kim satar? Hadi satani gectim Alan hangi kurum? Yarin için gorus beyan eder misiniz bide

Sayfa 386/956 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •