Sayfa 422/956 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    dustukce alım yapan kardeslerımıze nacızane uyarımdı...yanı hısse burdan dondu burdan donucek umudu olanlar çok fazla...dıbın dıbı yoktur borsada .bakınız emlak konuta , arcelıge ...mılletın ocagına ıncır agacını dıktıler..
    Yazıda bir haset görüyorum sanki. Çıktın mı kağıttan, olumsuz senaryoların 12 den vurmuyormu artık: ) unutma kimse kaybetmek için burda değil.. onun için hatırlatman haklı bile olsa çoğu kişi bunu kabul etmez.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Belki haklı olabilirsin ama unutmayalım ki kimse kimseye durduk yere iyilik yapmaz hele bu devirde mademki bu kadar kötü bir hisse neden bu forumdasiniz

sıkı tutunun hisse 10ları gececek

4. Bir hayalperes daha 10 olacakmıs

5. Beni bu hisseye vesile olan borsaya özendiren batsın yerin dibine

6. 10 falan gercekçi olabilir..Ama bide hisse azcık artsın 100 200 hatta 300 culer var beni güldüren...Afyon artık sabancının birkez daha yazıyorum eski afyon degıl hangi sabancı hissesi oyle sert hareketler yapmış ki bu yapacak...Efendi efendi düşe çıka 10 lar olsun 1 yıl içinde gerisi sizin olsun...9xx lardan 15 20 olur diye daldım arsa haberiyle o zamanlar, elimize verdiler...11 i 12 yi görsün benden alan arkadasimda kazansın ve 100 cü arkadaşlar lütfen kağıt 10 laŕı geçince k..çınızı yırtarcasına 100 diye bağiŕin her yerde satmam gereken onbinler var...

7.  Alıntı Originally Posted by eemirsry Yazıyı Oku
    sıkı tutunun hisse 10ları gececek
    İstediğiniz kadar konuşun konuşmak serbest dediğim gibi ya herro ya merro sonu nereye giderse kazanan benim kaybeden benim kimseyi takmam guzel lafa kanmam çirkin sözü dinlemem o yüzden kimse etkilemeye çalışmasın

Günaydın. Moral03 kardeşim en doğru yorumu siz yapmışsınız bana göre.bu sayfada yıllardır bitmeyen adettir.rezil kağıt azıcık kipirdansin hemen olumsuz yorumlar başlar.sonrada rezil kağıt diplere yol alınca ortalıkta kimseleri göremezsin.onun için hem müsbet hem menfi abartılı yorumlar beni de etkilemiyor doğrusu.dendigi gibi bu rezil kağıda girdigimde en güzel günleriydi kağıdın.ama sonrasında bir aşağı bir yukarı.maliyet nedeniyle çıkamadık.beklemeye devam.herkez kendi bacağından asılır demişler bekliyorum şahsen.olumsuz yazılar yazan arkadaşlarım a önerim lütfen yorumlarını başka sayfalarda yapsınlar ben hic mi hiç dikkate almıyorum.battigimiz kadar batmıştır zaten.hoscakalin.

Sayfa 422/956 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •