Sayfa 424/956 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    borsa bir verir beş alır kardeslerım .bu degısmez kuraldır....hayallere cok kapılmayın...9 dan alanlarda 10 olucak 20 olucak hayallerıyle gırdıler kağıda ve portfoylerının %50 sı erıdı gıttı bekleye bekleye ...her tahtanın bır sahıbı var , alımlar tek tek ısaretlenıyor ....kucuk yatırımcının kazanması ımkansızdır bu ortamda...ytd
    haklısın haklısın da zararda zaten de, bak ben bugün hiç beklemediği yükselttiği bir anda satıverdim(başka hisse) komsyonu düşünce 700 kaldı. ben ondan önce satınca dayanamadı malı boşaltmaya başladı. ben de yine alttan yerine koydum. hırsından çatladı. bi daha da doğru düzgün prim yapmadı. yarına bakacağız artık. ytd

2. afyon ekım 2017 60 000 000 satmıs arsa 2018 mayıs 80 000 0000 satmıs baska arsa daha mı var anlamadım

3. bide afyon cımento tam kapasıte calısırsa ne kadar hasılat yapar anlayan varsa yassın lutfen

4. Halka Açık Ortaklıkların Pay İhraçları
    Ortaklık Mevcut
    Sermaye
    Yeni
    Sermaye
    Bedelli
    Sermaye
    Artırımı
    Bedelsiz Sermaye Artırımı
    Satış
    İç Türü
    Kaynaklardan
    Kâr
    Payından
    Niğbaş Niğde Beton
    Sanayi ve Ticaret A.Ş. 27.000.000 54.000.000 27.000.000 nibaş %100 bedelliye gitmiş gibi. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Trader07 Yazıyı Oku
    borsa bir verir beş alır kardeslerım .bu degısmez kuraldır....hayallere cok kapılmayın...9 dan alanlarda 10 olucak 20 olucak hayallerıyle gırdıler kağıda ve portfoylerının %50 sı erıdı gıttı bekleye bekleye ...her tahtanın bır sahıbı var , alımlar tek tek ısaretlenıyor ....kucuk yatırımcının kazanması ımkansızdır bu ortamda...ytd
    Altın döviz alsan her dakika indi çıktı bakiyormusun. Ama hisseyi baskılama görevlisi olduğun icin salla gitsin. Zaten adında trader, xx, dealers, borsacı .. gibi kelimeler olanlara hep şüphe ile bakarım.Bu hisseyi bilen buralardan alır ve orta vade bekler. Bu hisse al sat a gelmez zarar ettirir. Bi git şimdi.

6.  Alıntı Originally Posted by erhanbabasi Yazıyı Oku
    afyon ekım 2017 60 000 000 satmıs arsa 2018 mayıs 80 000 0000 satmıs baska arsa daha mı var anlamadım
    yok yok o öyle değil. en son haberde total verilir. parça parça toplarsan dünyanın parası eder. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    Altın döviz alsan her dakika indi çıktı bakiyormusun. Ama hisseyi baskılama görevlisi olduğun icin salla gitsin. Zaten adında trader, xx, dealers, borsacı .. gibi kelimeler olanlara hep şüphe ile bakarım.Bu hisseyi bilen buralardan alır ve orta vade bekler. Bu hisse al sat a gelmez zarar ettirir. Bi git şimdi.
    Biz burada bu oyunlari okudukça bence ne yapacaklarını da bilemez oldular gibi geliyor bana

8.  Alıntı Originally Posted by moral03 Yazıyı Oku
    Biz burada bu oyunlari okudukça bence ne yapacaklarını da bilemez oldular gibi geliyor bana
    Bu görevli serefsizler bedelliden sonra hisseyi 30 tl götürdüler. ben kaçmayı becerdim. AMA kacamayanlara soluksuz indirerek 6xx lere kilitlediler. Ve korkutarak geri topladılar sonra arsa senaryosu ile 9xx götürdüler. Ve kriz ile geri kaçtı. Bu hisse bundan sonra gider ama orta vadelidir.

Sayfa 424/956 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •