Sayfa 425/956 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    Bu görevli serefsizler bedelliden sonra hisseyi 30 tl götürdüler. ben kaçmayı becerdim. AMA kacamayanlara soluksuz indirerek 6xx lere kilitlediler. Ve korkutarak geri topladılar sonra arsa senaryosu ile 9xx götürdüler. Ve kriz ile geri kaçtı. Bu hisse bundan sonra gider ama orta vadelidir.
    Günaydın herkese.siz kacanlardan
    Bende kacamayanlardanim maalesef.ve sonraki gelişmelerde dediğiniz gibi oldu.bir çok arkadaşımın ifade ettiği gibi bu rezil kağıt sabancilarda olduğu sürece yeni 30 lar beklemek hayal gibi.bugunlerde bir belirsizlik var.insallah yukarı hareket ettirirlerde

bizde zararimizi aza indiririz.

2. 4.20 ye değmeden tepkı beklemıyorum ...yavas yavas 4.20 ye dogru salınım yapıcaktır....uyarılarımı dıkkate alın .hepsının teknık ve temel dayanagı var.ytd...

3. 4.20 den sonra belkı bı 6 denemesi gelebılır ;))

4. Merhaba,

Elimde babamdan kalan fotoğraftaki kağıtlardan mevcut. Bu kağıtlar neyi temsil eder, değeri nedir, nasıl işlem görür yardımcı olabilecek var mıdır?

eVLgTseA.jpg

5. Pıyasa defter degerı pahalı sabancı grubu hısselerı de bek gıtmıyo bu durum da negatıfım bende sahsı dusuncem kımseyı yanılmayalım

6. Hayırdır Ya ,
    Gene olumsuzluklar pompalanmaya başlamış,Madem yükselmez ederi pahalı bla bla bla v.s , o zaman ne işiniz var burada,Niye felaket tellallığı yapıyorsunuz ,Hayır için demeyin sakın bu devirde kimse kimseye günahını bile vermezzzzzzzzzzzzzz, 4,20 değil isterse 10 kuruş olsun spek benim elimdekini alır ancak.

Ytd,

7. bentuğ kardeşim. aracı kurum demek borsaya kote olmuş şirketlerin alım satımına aracılık eden kurum demek eğer kendin bu koponları araştınacaksan sana link attım. yok ben anlamam darsen git bir aracı kuruma ya da bankaların bu işlerle ilgilenen yetkililerine sor. böyle burdan dumanla haberleşmek gibi oluyor.

Git işine loooooooo gene başladın negatif algıya......
    ...................

Sayfa 425/956 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •