Sayfa 43/956 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 337 - 344 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Yılı ekside kapatma diye talimat almıştır

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yılı 8 lerde kapatmaması için talimat almıştır 2018 in ilk günlerinde endekste kar satışları olacak diye düşünüyorum afyon nasıl tepki verir bilemiyorum şu görüntüsü kötü tepki verirmiş gibi belki yeni yılda spekoşun ve saboşların başına saksı filan düşerde akılları başlarına gelir şimdiden mutlu yıllar arkadaşlar...

3.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    Günaydın dostlar.Bakmışınız spek ağlaşmalarımızdan etkilenip yıl sonu hediyesi olarak rezil kağıdı %20 primlendirivermiş.Neden olmasın. yılboyunca bu rezil kağıdın 15'lere 20'lere hatta 30'lara çıkacağı hayaliyle bugünlere geldik ve maalesef umduğumuzu bulamadık daha doğrusu buldurmadılar hiçbir nedeni yokken. spekületif bir kağıt oldu çıktı bizim rezil kağıt.Dolayısıyle bugünde %20 primleniversin canım.Hoşçakalın.
    “Geçme namert köprüsünden, koy aparsın su seni,

Sinme tilki gölgesinde, koy yesin aslan seni. “

4. ilginç şimdiye kadar vermeleri gerek miyormuydu? yanlış mı biliyoruz

5.  Alıntı Originally Posted by LORDTRADER Yazıyı Oku
    Yaklaşık 2 yıldır hisseyi elinde tutan bir yatırımcı olarak geçen sene 50 TL.ye çıkan!!!bu kağıdı satmadığıma çok üzüldüm. Söyleyebilir misiniz acaba geçen sene hangi tarihlerde 50 TL idi bu kağıt

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi. Asla ytd
    Yanlış hatırlamıyorsam 11-12 lerden bölüneceği haberiyle birlikte 50 TL ye çıkıp 40 küsürlerden 5.5 TL ye bölünüp, oradan yeniden 30 TL li rakamlara çıkmıştı Sayın Murat. Geçmiş yanılıyor olabilirim çünkü tam rakam olarak vermiyorum, güncel takipçisi değilim, alıp unutanlardanım. Ama buna yakın birşey olmuştu.

Bu konuda yazdığım yazının temel ana ilkesi fiyatın kaç lira olduğu değil, insanların sızlanmasına karşı bir yazıydı. NET Fiyat konusunda yanılmış olabilir ancak çok da uzak değildim anlatmak istediğim hususta.
    Saygılar.[/QUOTE]

Saygılar benden... iyi seneler.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi. Asla ytd

6. Yükseliyor laf ediyoruz , düşüyor gene laf ediyoruz.. Hepimiz herbokolog olduk !! En güzel şey cehalet ; her şeyi biliyorsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    9.07 0lmazsa olmaz

yıl başından sonra kaçmasınlar diye reklam yapıyor kağıt.reklam kokan hareketler bunlar :D

Sayfa 43/956 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •