Sayfa 445/956 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Bu hissenin speği eğer bu yazıları okuyorsan sizin *****zi avradınızi ******* ****** çocukları endeksle beraber çakıldın endeks 2500 puan arttı nasıl eksidesin gün içerisinde ne silkelemeler yaptın ******** oğlu ********

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu kağıdın kağıtlıktan çıkmasına neden olan dolayısıyla bizlerin ceplerini boşaltan dolandırıcı beceriksiz sorumsuz herifler hariç HEPİNİZE GÜNAYDIN.

3. içimden bu kağida bugün çooook kūfūr etmek geliyor affınıza sıginarak....Senin gibi kaģıdın anasını eşşekler kovalasın...Ben yumşattım siz anlayın....Birde besiktaşımın ekinler dize kadar uyarlaması sana gelsin afyon...

Son bilançonun açıklanmasından sonra anladımki gerçekten ben borsadan hiçmihiç anlamıyorum.Bir kağıdın bilançosu müsbet olurda neden dibi bulmak için uğraşır durur.Hoş 2017 bilançosu açıklanıncada aynı olmuşdu.maalesef akıllanamadık gitti.9'lara 10'lara çıktığında satmazsan buralarda sürünürsün.İki gündür endeks artıda bizim rezil an itibariyle 5.52 da.DİP yapmazsan namertsin.SABANCI mirasyedileri en derin saygılarımla(!)

5.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Son bilançonun açıklanmasından sonra anladımki gerçekten ben borsadan hiçmihiç anlamıyorum.Bir kağıdın bilançosu müsbet olurda neden dibi bulmak için uğraşır durur.Hoş 2017 bilançosu açıklanıncada aynı olmuşdu.maalesef akıllanamadık gitti.9'lara 10'lara çıktığında satmazsan buralarda sürünürsün.İki gündür endeks artıda bizim rezil an itibariyle 5.52 da.DİP yapmazsan namertsin.SABANCI mirasyedileri en derin saygılarımla(!)
    Borsa kim kime korsa olmus bizim gibi kc yatirimcilara mezar yeri olmus en iyisi altin al at kenara hic bir zaman degeri azalmiyor aksine artiyor ve malesef bizde bunu gore gore bile bile lades diyoruz ya iste en kotusu bu ne diyelim hayirlisi olur insallah

6. Bugün Akbank ATM den benim oğlan maaşını çekerken 5 TL günlük limit aşımı parası kestigini gördüm 1500 TL üzerine ücret alıyormuş çok şaşırdım ilk defa başıma geldi bunca yıl ve halen çalıştığım hiç bir bankada bu olayı yaşamadım limit geçtiyse vermedi ama kesinti de yapmadı Akbank ın sabancı bankası olduğunu da bilmiyordum yeni öğrendim paylaşmak istedim

7.  Alıntı Originally Posted by moral03 Yazıyı Oku
    Bugün Akbank ATM den benim oğlan maaşını çekerken 5 TL günlük limit aşımı parası kestigini gördüm 1500 TL üzerine ücret alıyormuş çok şaşırdım ilk defa başıma geldi bunca yıl ve halen çalıştığım hiç bir bankada bu olayı yaşamadım limit geçtiyse vermedi ama kesinti de yapmadı Akbank ın sabancı bankası olduğunu da bilmiyordum yeni öğrendim paylaşmak istedim
    Yapı kredide var aynı olay , ama önce uyarıyor limitinizi geçiyosunuz ,şu kadar komisyon ödiceksiniz diye ...

Sayfa 445/956 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •