Sayfa 493/956 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    tavanın gelmedigi daha iyiya hisseye acıkcılar yanaşamaz yarın yine %10 üstüne atar sonra %5/5
    Evet haklısınız ben iç yatırımcı olarak yıllardır borsanın içindeyim teknik bilgim bırakın çoğu arkadaslar kadar yok ama tecrubem iki çeşit yükseliş olduğunu gördüm 1. Ufak ufak %1_3 çaktırmadan veya kalkınma Bankası gibi veya geçmişteki Afyon yukselislerine benzememesi umarım yanilirim amacım kimseyi korkutmak ümitsizliğe sevketmek veya tavsiye değil bir görüş bildirimi sadece velhasıl hakkımızda hayırlısı herkese iyi akşamlar diyerek bol kazançlar dilerim

2. gün sonu pastayı atabilirmisniz teşekkürler

3. .
    Son düzenleme : hmk07; 27-11-2018 saat: 23:18.

4. Yabancının göstere göstere bu kadar alması hayra alamet değil, mal çıkacak desem fiyat zaten diplerde.

Yoksa klasik afyon rallisi mi başlıyor?

Ak yatırım ana patron takasın%55 i elinde, bugün 86 bin satmış

Bu şekilde devam ederse haftaya 10 üstünü konuşuruz

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. .

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Hisseyi yükselten doce, citi, yani yabancılar. Yüzde 55 i akbankta patron bügün 86bin satmış, kendi hisse sinin çıkmasını istemiyormuda satıyor.çok manidar. Öyle bir hissede oynuyoruzki, satarız pişman oluruz, satmayız keşke satsaydık deriz. Allah herkese, yardım ettsin, zararda olanlara zararını kapatsın,

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kartal57 Yazıyı Oku
    Hisseyi yükselten doce, citi, yani yabancılar. Yüzde 55 i akbankta patron bügün 86bin satmış, kendi hisse sinin çıkmasını istemiyormuda satıyor.çok manidar. Öyle bir hissede oynuyoruzki, satarız pişman oluruz, satmayız keşke satsaydık deriz. Allah herkese, yardım ettsin, zararda olanlara zararını kapatsın,

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akbanktaki satış patronun değil. Satsa kapa bildirir. Akbank i kullanan diğer yatırımcıların

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. afyon kendıne yenı kurbanlar bulmus eee sızde her marşa bastıgında her sıren caldıgında tren kalkıyo sanıyosunuz

Sayfa 493/956 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •