Sayfa 5/956 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Git kendilerine sor forumda ara bul ne saçma bir tavır bi bıkmadınız ya bizim Afyon’da başımızaa gelen sanki sizin başka hissede gelmedi bi bitin artık bee
    kim o ki. kızma. arayıp bulsaki ne olacak. akıllı adamlar sattılar. hareket olunca geri döneceklerdir. ytd

2. Birşey yaptık sanıyorlar gelip burda ahkam kesince sayfanın tadı tuzu kalmadı vallaah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Turbolar kontrol ediliyor...

günaydın.Fala baktırdım(!).2 vakte kadar rezil kağıt muhteşem kağıt oluyormuş.2 günmü, 2 haftamı ,2 aymı, 2 senemi onu söyleyemedi falcı.Maalesef işimiz fala kaldı dostlar(!) Zaten sayfada yazılanlardanda ümitlerin iyice sıfırlandığını kişisel atışmaların başladığını görüyorum.Yinede önce sağlık.İyi pazarlar,iyi haftalar hepinize.

Günaydın.Haftanın ilk yorumunu yapmakda bana nasip oldu sizler yazmayınca.İyi bir hafta olsun inşallah.Önce sağlık tabii.

6. cimsaya ne oluyo ya bılgısı olan varmı

Cimsadan çıkan para afyona giriş yapmalı...

Kademelere bakıyorum alıcı geldiğinde spek alıcının kafasına kafasına vuruyor dünyayı topladınız ****ler götürün işte kağıdı en kıytırık kağıtlar nasıl gidiyor biraz insan olun

Sayfa 5/956 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •