Sayfa 508/956 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Ben 2003 yılından beri takip eder zaman zaman girer çıkarım genelde kazandırdı ama Sabancı'ya geceli pek ekmek yedirmez oldu yalnız şunu söyleyebilirim ki tarih tekerrürden ibarettir ne olursa olsun bir şekilde tekerrür edecektir, geçmiş zaman hareketlerine ve tecrubeme göre gerçekten hareket yakın izlenimi veriyor grafikten teknikten kesinlikle anlamam ama Afyon'un hareketlerini artık ezberledim buradan kazanmak isteyen arkadaşlara tavsiyem alıp unutsun ve ekrandan uzak dursun bu seviyeler zaten dip seviyeler olağanüstü bir durum olmadıkça zaten beklenen olacaktır siz yine de temkinli olun bu söylediklerimi de tecrubemi paylaşmak diyelim unutmayalım burası borsa kim kime k......da ytd.

2. Çimento sektöründeki fiyat artışlarına ilişkin Sabancı Holding Çimento Grubu tarafından yapılan açıklamada zam sinyali geldi.
    Son günlerde çimento sektöründeki fiyat artışlarına ilişkin Sabancı Holding Çimento Grubu tarafından açıklama yapıldı. “Topluluğumuz yüzde 40 oranında bir zam yapmayı planlamamaktadır†denilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Bilindiği gibi çimento üretiminin ana girdilerine yıl içinde gelen artış nedeniyle fiyat ve üretim maliyeti arasındaki makas üretici aleyhine daralmıştır. Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na topluluk olarak verdiğimiz destek sebebiyle, normal şartlar altında maliyet artışları nedeniyle, yıl içerisinde yapılması gereken fiyat düzenlemeleri yapılmamıştır.

Mevcut durumda işlerimizin sürekliliği ve global pazarlardaki rekabetçi konumumuzun korunabilmesi adına Ocak 2019’dan itibaren bazı fiyat düzenlemeleri kaçınılmaz bir hal almıştır. Ancak ülkemiz ekonomisine destek için topluluğumuz haberlerde bahsi geçen yüzde 40 oranında bir zam yapmayı planlamamaktadır. Topluluk olarak birinci önceliğimiz her zaman olduğu gibi bugün de ülkemiz ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmaktır.â€

3. Yaw he he

4. s.a beyler. hepinize mutlu yıllar diliyorum. kısmi olarak hissem kaldı. henüz ağırlığını arttırmıyorum. çünkü bur kaç kurum önce çimento ve sonra da demirlerden çıktılar. beklemedeyim. hoşçakalın. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    s.a beyler. hepinize mutlu yıllar diliyorum. kısmi olarak hissem kaldı. henüz ağırlığını arttırmıyorum. çünkü bur kaç kurum önce çimento ve sonra da demirlerden çıktılar. beklemedeyim. hoşçakalın. ytd
    Amca hoşgeldin nerelerdesin kokumu aldin ne ettin

6.  Alıntı Originally Posted by moral03 Yazıyı Oku
    Amca hoşgeldin nerelerdesin kokumu aldin ne ettin
    yok. adammlarr boşalttılar. ben de spek kağıdı flapa bulaştım. ytd

7. 4,63 e 75 bin koyup aldılar sonra kendi kendilerine mi alış yaptılar acaba

8. bende çıktım

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 508/956 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •