Sayfa 51/956 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 401 - 408 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Teşekkür ederiz ibosu arkadaşım verdiğin bilgiler için . Bende aynı durumdayım yıllardır bekliyorum büyük bir sabırla fakat artık yorulduk...
    Sahibini böyle bilmezdik böylece öğrendik. Beklediğim fiyata gelmeden satmayacağım. Bir daha asla bunların kağıtlarını aklımdan bile geçirmeyeceğim

SEvgili İBOSU kardeşim sayfada yenisiniz galiba ama 2017 yılı başından bu yana çimento sektöründe gerek iç gerekse dış piyasalardaki gelişmeleri gözönüne alarak bana göre çok güzel bir yazı kaleme almışsınız. Teşekkürler.İnşallah herşey güzel olur.Doğrusu benim bu rezil kağıttan pek umudum yok ama mahcup olmayı çok istiyorum doğrusu.

Endeks iki günde 2000 puan üstünde primlendi bızım rezil kağıt utancından yerinde sayıyor.2 senedir değişmeyen bir adi sisteme resmen ve hile oyuncak olduk.İnanın akıl tutulması yarattı bu kağıt bende.
    Son düzenleme : waktanw; 03-01-2018 saat: 11:12.

3. Banvite de helal olsun o kadar çıktı tokat yedi yine kendini 24 lere getirdi. Bunların ne utanması ne de gururu var. İnşallah tez zamanda o fabrikayı satarsınız bizim başka şansımız kalmadı.....
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Başımız sağolsun. El fatiha👎

5. Bekleriz be Gülüm, Hayatta neleri beklemedik seni mi beklemeyeceğiz...sen yeter ki baskıya devam et şerefli spek

6. Gardaşım bu afyona hiç birşey tirend mirent sökmez ne dünya çimonta endeksi endeks 118 cıktı bizden başka çimonto varmı endeksin 80 bin seviyelerinde gezen çimonta kagıdı yeni fabrika güçlü sabancı gurubu satılacak arazi bunlara rağmen perişan eti mileti o sepep bunun tirentle mirent le işi yok bu hisse filimle işi var seyridip görecegiz bakalım

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Endeks döndüğünde bu sabır telkinleri küfüre donusecek

8. layık olduğun yere dön şöyle yavaş yavaş hadi bakayım

Sayfa 51/956 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •