Sayfa 520/956 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Bu endex neden yükseliyor bu anlamsız yukselislerden her zaman korkmusumdur yarın bi düzeltme gelir diye düşünüyorum

2. milli gelir otuz bin dolara yükselmis issizlik bankalarin elaman alimiyla bitmiş o yuzden bankalar ucmus

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Ben hep burdayım sayın Staff... Sürekli alıp satıyorum fırsat verdikçe... 4.86 - 4.60 arası alıp beklemedeyim. Ancak yarın büyük ihtimal satacagim. Bu arada yabancı alımları sürekli artıyor. Citibank ilk 5'in içine girdi. Piyasa beni korkutuyor. Çok şişti... Dönerse afyon da tekrar 4.76 ya ilk etapta gelir. Bilanço da bir öncekine göre iyi gelmez. En kötü sezon çimento için... Tekrar alım fırsatı verir sanırım...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün dediğim gibi bugün 5.04 ten sabah sattım. 4.92 e kadar hafif yüksek hacimle satış geldi. Piyasa düzeltme yaparsa 4.76 beklerim. Dediğim gibi kisada çimento sektörü pek parlak değil. Dusuk ten alıp biraz yükselince satıp tekrar almak faydalı olabilir ki ben böyle yapmaya devam ediyorum...

4. https://www.tradingview.com/x/swAAp5aK/

Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Dün dediğim gibi bugün 5.04 ten sabah sattım. 4.92 e kadar hafif yüksek hacimle satış geldi. Piyasa düzeltme yaparsa 4.76 beklerim. Dediğim gibi kisada çimento sektörü pek parlak değil. Dusuk ten alıp biraz yükselince satıp tekrar almak faydalı olabilir ki ben böyle yapmaya devam ediyorum...

https://www.tradingview.com/x/swAAp5aK/

5.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku

Yine aynısı oldu. Biraz daha bekleyip alınabilir. Afyon bu yükselişe tepki verdi sayılmaz. Ancak sektör kötü. Bilancodan sonra duruma bakıp almak daha sağlam olur... Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    ***AFYON*** AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    YOK
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) Seri II.17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 10. maddesi kapsamında Şirketimiz ile ilişkili tarafları arasındaki yaygın ve süreklilik arz eden işlemlerin bir hesap dönemi içerisindeki tutarının, alış işlemlerinde kamuya açıklanan son yıllık finansal tablolara göre oluşan satışların maliyetine olan oranının, satış işlemlerinde kamuya açıklanan son yıllık finansal tablolara göre oluşan hasılat tutarına olan oranının %10'una veya daha fazlasına ulaşacağının öngörülmesi durumunda işlemlerin şartlarına ve piyasa koşulları ile karşılaştırılmasına ilişkin olarak bir rapor hazırlanması ve raporun veya sonucunun açıklanması gerekmektedir. Bu kapsamda, Şirket'in 2019 hesap döneminde "İlişkili Taraflarla Yapılması Planlanan İşlemler" hakkında hazırlanan rapor, Yönetim Kurulumuzun 31 Ocak 2019 tarih ve 250 sayılı kararı uyarınca incelenerek kabul edilmiş ve raporun sonuç bölümünün KAP' ta duyurulmasına karar verilmiştir. Buna göre
    a. Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.'nin 2018 yılında Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile yapmış olduğu elektrik enerjisi alım işlemleri, piyasa koşullarına ve emsallerine uygun olarak gerçekleştirilmiştir. Aynı şekilde Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.'nin 2019 yılında Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile yapacağı işlemler, Şirket bütçesinde planlanan çerçevede emsallerine ve piyasa koşullarına uygun olarak gerçekleştirilecektir.
    b. Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.'nin 2018 yılında Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye gerçekleştirdiği klinker satış işlemleri, piyasa koşullarına ve emsallerine uygun olarak gerçekleştirmiştir. Aynı şekilde Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.'nin 2019 yılında Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye gerçekleştireceği yaygın ve süreklilik arz eden nitelikteki klinker ve dökme çimento satışları Şirket bütçesinde planlanan çerçevede emsallerine ve piyasa koşullarına uygun olarak gerçekleştirilecektir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/736809
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

7. S.a cümleten.

uzuncuysanız kaybınız olmaz, kısacıysanız biraz daha beklemek durumundasınız maalesef. BİSt çıkıyor, ayfon neden gitmiyor diyenlere şunu diyebilirim. BİST te giden hisseler varlık fonuna bağlı belirli hisseler ile holding tarzı küçük çaplı hisseler. Bunların dışında genel gidişat bizim ayfon gibi. reel piyasayı az çok biliyorsunuz, herkes kepenk kapatıyor, bu aynı şekilde firmalar için de geçerli, üretim kısmalar, maliyet azaltmalar, işçi çıkarmalar, vardiya düşürmeler vs vs.. geçecek, evet Sabancıların hisseleri biraz zor gider, sebebi ise çok şirket olduğundan aralarında dar alanda kısa paslaşmalar yapıp, arada 1-2 tanesini yukarı taşıyıp geri kalanını yedek soyunduruyorlar ama bu demek değil ki bunlar da gitmeyecek. sadece maç 90 dakika ve elbet 70. dakikadan sonra bunlar da oyuna girer. Yada başka bir maçta ilk 11 de çıkar...

O sebepledir ki, şu ortamda bişey beklemek akıllıca olmaz kendinizi paralamaktan başka. Sakin olun ve ekrana bakmayın.

Herkese saygılar sevgiler, Allah'tan hayırlı kazançlar dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    ben hep burdayım sayın staff... Sürekli alıp satıyorum fırsat verdikçe... 4.86 - 4.60 arası alıp beklemedeyim. Ancak yarın büyük ihtimal satacagim. Bu arada yabancı alımları sürekli artıyor. Citibank ilk 5'in içine girdi. Piyasa beni korkutuyor. çok şişti... Dönerse afyon da tekrar 4.76 ya ilk etapta gelir. Bilanço da bir öncekine göre iyi gelmez. En kötü sezon çimento için... Tekrar alım fırsatı verir sanırım...

Lg-d855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    beklediğim gibi 4.76 ya geldi. Ancak sektör pek iyi değil. Aslında burada bir miktar alınabilir ancak piyasa pek iyi değil. Biraz daha beklemek iyi olur...

Sayfa 520/956 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •