Sayfa 554/956 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Uzun süreli yatırım kazandırır dediler 1 senedir bekledik çok zarar var şans

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Siz 1 sene diyorsunuz tam 10 sene oldu 60 bin zarar yaziyo kardeş Allah bu sabancının belasını versin .Bunlar akıllanmaz bizde yanlışlıkla girdik elimize verdiler 10 senedir ölüp olup diriliyoruz Bu seref yoksunlarindan kim kazanmiski....bedduali bunlar sabanci o kadar parayla cocogunun sagligini yerine getirebildimi bu kadar insanin rizkini yiyorlar bogazlarinda kalsin Allah daha beter yapsin.Yonetemedikleri sirketin gunahini masum yatirimcinin ustune yukluyorlar...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTE]

3. Bu bedelli ne demek benim 2000 lotum var bana yardımcı olacak küçük yatırımcı dostu varmi

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1.52 maliyetli güneş sigorta almıştım. Benden bir süre sonra yüzde 100 bedelli açıkladı. O zaman piyasa da kötüydü. Kağıt 0.95 e kadar düştü. Sonra biraz topladı ve 1.18 gibi bir fiyatta bedelliye girdi. Bize 1 nominal değerle hisse verdiler. Bedelliye katıldım. Ve kağııt iyi bilançoyla birlikte yaklaşık iki ayda 1.80 lere kadar çıktı. Tabi ben daha aşağılardan ama zararımı çıkartıp para kazanarak sattım. Sağlam şirketlerin bedelli yapması hisse için orta ve uzun vadede kesinlikle iyi oluyor.

Kısada bedelli istemeyenler satar. Kağıt düşer ama bedelliden sonra iyi olur. Bedelli tarihi ve şartları açıklansın. Yine bakarız duruma. Bence orta vadede iyi olur. Ytd...

5. Haklısınız....Ancak,........

Son derece haklısınız ...şirket iyi olursa bedelli de olsa iyi olur, bedelsiz de.
    Ancak ortada iyi yönetilmeyen...boğazına kadar borç içerisinde...kontrolsüz genişlemeye çalışan ve yatırım planlamalarını sağlıklı yapmamış ..bir de beklentisiz ve daralmış inşaat piyasası gerçekliği altında ölmüş eşekten farksız bu şirket.
    Ha unutmadan bir de ac gözlü sabancı aşiretini de eklersek buyrun cenaze namazına...
    Ytd

Gusgr örneğinizi bu şirkete uyarlamak güç.. zira sigorta sektörü 10 yıldır ilk kez bu kadar olumlu...ve 10 yıllık düşüşte ky ları da bedelli açıklaması ile once silkeleyip döktuler...sonra 6 ay icinde hissenin hakim ortağı Vakıfbank ve varlık fonu fiyatları nominalin altına çekerek piyasadan topladıklarını 2 kat kar ile devrederek iyi bir trade gerçekleştirdiler.

Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    1.52 maliyetli güneş sigorta almıştım. Benden bir süre sonra yüzde 100 bedelli açıkladı. O zaman piyasa da kötüydü. Kağıt 0.95 e kadar düştü. Sonra biraz topladı ve 1.18 gibi bir fiyatta bedelliye girdi. Bize 1 nominal değerle hisse verdiler. Bedelliye katıldım. Ve kağııt iyi bilançoyla birlikte yaklaşık iki ayda 1.80 lere kadar çıktı. Tabi ben daha aşağılardan ama zararımı çıkartıp para kazanarak sattım. Sağlam şirketlerin bedelli yapması hisse için orta ve uzun vadede kesinlikle iyi oluyor.

Kısada bedelli istemeyenler satar. Kağıt düşer ama bedelliden sonra iyi olur. Bedelli tarihi ve şartları açıklansın. Yine bakarız duruma. Bence orta vadede iyi olur. Ytd...

6. Cimer' e yazıyoruz..Vurguna hayır diyoruz..!

Sayın Cumhur Başkanım,*
    BIST100 endeksinde işlem görmekte olan Afyon Çimento A.Ş. yönetimi tarafından %300 bedelli olarak sermaye artışı kararı alınmış olup yönetim kurulu tarafından SPK' 'na onay için müracaat edilmesi kararı alınmıştır.Daha 2015 yılında %3.200 üzerinde bedelli sermaye artışı yapılan şirket hisselerinde küçük yatırımcı mağdur edilmekte olup işbu mesajımızın dikkate alınarak ilgili yüksek oranlı bedelli sermaye artışına onay verilmemesi hususunda çekincelerimizin dikkate alınmasını saygılarımla arz ederim.*

QUOTE=lion21;3870299]sessiz kalma Cimere % 300 bedelli artışını sende şikayet et, şikayetimi şuanda yaptım..[/QUOTE]

7.  Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Sayın Cumhur Başkanım,*
    BIST100 endeksinde işlem görmekte olan Afyon Çimento A.Ş. yönetimi tarafından %300 bedelli olarak sermaye artışı kararı alınmış olup yönetim kurulu tarafından SPK' 'na onay için müracaat edilmesi kararı alınmıştır.Daha 2015 yılında %3.200 üzerinde bedelli sermaye artışı yapılan şirket hisselerinde küçük yatırımcı mağdur edilmekte olup işbu mesajımızın dikkate alınarak ilgili yüksek oranlı bedelli sermaye artışına onay verilmemesi hususunda çekincelerimizin dikkate alınmasını saygılarımla arz ederim.*

QUOTE=lion21;3870299]sessiz kalma Cimere % 300 bedelli artışını sende şikayet et, şikayetimi şuanda yaptım..
    [/QUOTE]

ayrıca spk nın sayfasına girerek onlarada şikayettete bulundum

8. 3.Çeyrek bilançosuna göre sermaye artışı yapılması gerekiyor.Nakit benzerleri azalmış.
    Tahminim sermaye artışı onaylanır gözüküyor bu tabloya göre.
    Fabrika ve arazinin değeri şu anki piyasa değerinin yukarısında.
    %50 portfoyle giriş yaptık ve beklemeye geçtik.

Sayfa 554/956 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •