Sayfa 558/956 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Önceki bedelsizlerde elimde bu hisse yoktu. Eğer grupta o günleri yaşayan varsa; ruchanlari satıp yeni hisse alarak para kazanma şansı vermiş miydi o dönemlerde? Teşekkürler.
    sayın zelig sayfa 553 e bakın lütfen

2.  Alıntı Originally Posted by ..AKIN.. Yazıyı Oku
    sayın zelig sayfa 553 e bakın lütfen
    Çok teşekkür ederim Akın Bey. O gün için bedelliye katılmak çok kazandırmış ama rüçhan haklarını satanlar da kazanmış o kadar olmasa da diye anladım, doğru mudur acaba? Tekrar teşekkür ederim, selamlar, sevgiler, iyi akşamlar.

3. Neden cok pis geri geldi sumdi bu 4.78 gordu hoop 4.55e dustu.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Her zaman ki gibi sıçtı....

5. Yiyorsa versin asagiya 3k alis girdim 55 50 45 kademelerinden verirse alırız

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim Akın Bey. O gün için bedelliye katılmak çok kazandırmış ama rüçhan haklarını satanlar da kazanmış o kadar olmasa da diye anladım, doğru mudur acaba? Tekrar teşekkür ederim, selamlar, sevgiler, iyi akşamlar.
    şimdi benim koyduğum resimde rüçanlar 19 a kadar yükseldi ama o dönemde onlar onaylanmadığı için satışı yapılamadı malesef anaları yani bedelliden önce elinde olanları satmak mümkündü ben anaları 18 den sattım ve yavruların ederini ödedim sonra yavrular satışa açılınca 5 lere kadar çok hızlı düştüpek satış imkanı vermedi 7-8 lere kadar yanlış hatırlamıyorsam 5-6 ay 5 /6 lira aralığında işlem yaptı sonra 10 küsür tl ye gitti o gidişte ben elimdeki yavruları 9 civarında kademeli verdim güzel para kazandım ama temah etmedik aracı kurumdaki danışmanın da etkisiyle 8 civarlarında tekrar mallandım o dönem de benim yaşadığım buydu ama o bedelli şimdikiyle kıyaslanamayacak kadar büyüktü ve piyasa çok olumlu karşılamıştı ayrıca eski fabrikanın arsası olduğu gibi duruyordu ve arsanın çok değerleneceğine dair haberler düşüyordu her gün. yani anlayacağınız bir önceki bedelli şartlarıyla şu anki çok ama çok farklı buna ne tepki verecek tahmin etmesi zor ama şu bir gerçek bu fiyatlar bence afyon için çok düşük dibin de dibi varmıdır elbet vardır o yüzden yatırım danışmanları da dahil hiç kimseye kulak asmayın kendi his ve bilgilerinizle hareket edin derim. kalın sağlıcakla

7.  Alıntı Originally Posted by ..AKIN.. Yazıyı Oku
    şimdi benim koyduğum resimde rüçanlar 19 a kadar yükseldi ama o dönemde onlar onaylanmadığı için satışı yapılamadı malesef anaları yani bedelliden önce elinde olanları satmak mümkündü ben anaları 18 den sattım ve yavruların ederini ödedim sonra yavrular satışa açılınca 5 lere kadar çok hızlı düştüpek satış imkanı vermedi 7-8 lere kadar yanlış hatırlamıyorsam 5-6 ay 5 /6 lira aralığında işlem yaptı sonra 10 küsür tl ye gitti o gidişte ben elimdeki yavruları 9 civarında kademeli verdim güzel para kazandım ama temah etmedik aracı kurumdaki danışmanın da etkisiyle 8 civarlarında tekrar mallandım o dönem de benim yaşadığım buydu ama o bedelli şimdikiyle kıyaslanamayacak kadar büyüktü ve piyasa çok olumlu karşılamıştı ayrıca eski fabrikanın arsası olduğu gibi duruyordu ve arsanın çok değerleneceğine dair haberler düşüyordu her gün. yani anlayacağınız bir önceki bedelli şartlarıyla şu anki çok ama çok farklı buna ne tepki verecek tahmin etmesi zor ama şu bir gerçek bu fiyatlar bence afyon için çok düşük dibin de dibi varmıdır elbet vardır o yüzden yatırım danışmanları da dahil hiç kimseye kulak asmayın kendi his ve bilgilerinizle hareket edin derim. kalın sağlıcakla
    Verdiğiniz bilgiler çok değerli, çok çok teşekkür ederim Akın Bey. Sevgiler, saygılar... Sağlıkla bol kazançlar dilerim...

8. KAP: AFYON [ ] AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/800014
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...6e8f4195691bae

Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi Kayıtlı Sermaye Tavanı ve Süresi uzatımı-Ticaret Bakanlığı onayı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 05.11.2019
    İlgili İşlem Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 225.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 450.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) 31.12.2023
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No Madde 6
    SPK Başvuru Tarihi 07.11.2019
    SPK Başvuru Sonucu ONAY
    SPK Onay Tarihi 11.11.2019
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi 18.12.2019

Ek Açıklamalar
    Şirketimiz Esas Sözleşmesi'nin kayıtlı sermaye ile ilgili esasları düzenleyen 6. maddesine ilişkin tadil tasarısı Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Onaylı Değişiklik Tasarısı ekte sunulmakta olup, ilk genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulacaktır

Sayfa 558/956 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •