Sayfa 571/956 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. KAP: [AFYON GLRYH SAYAS ] BORSA İSTANBUL A.Ş. BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/802868
    Dosyalar:

BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu 2019-12-10
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    İngilizce
    Türkçe
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında AFYON.E, GLRYH.E ve SAYAS.E payları 11/12/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 25/12/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.

Yarın neden düşük açıldı demeyin, sebebi bu.

2. Atı alan üsküdarı geçiyor bizim salaklarda ondan sonra yasak koyuyor ne ala ne güzel memleket

3. İşlerine böyle geliyor resmen tecavuz ettiler hisseye spk cok tepki var diye ota boka tedbir getiriyorlar ama adamların işi bittikten sonra

4.  Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    İşlerine böyle geliyor resmen tecavuz ettiler hisseye spk cok tepki var diye ota boka tedbir getiriyorlar ama adamların işi bittikten sonra
    Yarın taban mi olacak, durum o kadar mı kötü

5. Yok neden taban olsun sadece spk yaptığı ********lik Afyon bu yarın tavan da yapar ekside yazar ne yapacağı belli olmaz ama 18 e kadar genel kurula kadar yuları tekrar dener siye düşünüyorum

Bu hareketler ne kadar devam eder bilemeyiz, yalnız az çok hepimizin elinde mal var.. Önemli olan bedelliye katılmak mı katılmamak mı.? Katılsam bende 10bin lot var, Sabancı’lara lot başına 1 TL mi.? Yoksa bedelli %300 olduğu için 3 TL mi..Vereceğim..? Daha önce deneyimleyen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim..Eminim benim gibi bir çok arkadaşta merak İçindedir...Saygılar..YTD
    Her kışın sonu bahar...

7. Artırım % 300 olacağı için; şu an sahip oldugunuz her bir lot için size 3 lot daha teklif edilece. Bunları almak isterseniz; bu teklif edilen 3 lotun her biri için 1 TL yani toplamda 3 TL vereceksiniz.

Alıntı Originally Posted by finansozdem Yazıyı Oku
    Bu hareketler ne kadar devam eder bilemeyiz, yalnız az çok hepimizin elinde mal var.. Önemli olan bedelliye katılmak mı katılmamak mı.? Katılsam bende 10bin lot var, Sabancı’lara lot başına 1 TL mi.? Yoksa bedelli %300 olduğu için 3 TL mi..Vereceğim..? Daha önce deneyimleyen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim..Eminim benim gibi bir çok arkadaşta merak İçindedir...Saygılar..YTD

8. arkadaşlar elinizdeki hisse miktarı X 3TL
    yani 1000 lot hisse varsa 3000 TL ödeyeceksiniz
    10000 lot varsa 30000 T Lödersiniz

Sayfa 571/956 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •