Sayfa 604/956 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Beyler BIST de bazı şeyler artık eskisi gibi olmadığını gözlemlerim bu yönde örneğin eskiden tavan serisi aynı şekilde taban serileri de çok olurdu artik eskisi gibi değil 2000 yılı öncesinden yani tahtalarla telefonla alım satım emri verilmesinden beri borsanın içindeyim kaybettiğimiz de oldu kazandigimda kaybettigim daha çok oldu bunca yılda şunu çok iyi öğrendim borsa asla kısa vade yeri değil illa borsaya yatırım yapılacaksa 10 yıl vade ile sağlam bir hissenin getirisi tüm yatırım araçlarına göre en çok kazandıran olacaktır eskiden çok kaybeden kazanmayı yeni yeni öğrenirken borsa büyükleri de bir o kadar soygun yöntemini geliştirdi ama dediğim gibi bundan korunmanın tek yolu uzun vade at unut herkese iyi aksamlar y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    Sen laftan anlamıyorsun...senin dediğin doğru olsun zaten elinde olanı sende 30 sataydın lotun eksilmedi ki...harbi bilmiyon sen bir şey.eğer sana makbuz şeklinde veriyorsa hisse olarak sonradan eline geçer anla yav.şu an öyle bir şey yok.oldu diyelim 2015 elindekini 30 sataydın...
    Yaw he he . Actiracan benim ağzımı yasak gelir diye birşey demiyorum. Senin gibi çok biliyorum geçinenleri ben çok gördüm , sade boş muhabbetsin . Sus artık

AFYON bugün ortalama 8.194 tl fiyattan toplam 1.442.505 lot açığa satış işlemi gerçekleşmiştir, 7,41 tl kapanış fiyatına göre açıkçılar ortalamaya göre güzel para kazanmışlardır, tahtanın hakimleri demek ki 8.65 tl fiyata yükselterek güzel açık biriktirmişler,

4. Berkimcans yani bir operasyon daha bitti dagılalım mı düşüş devam

5. Afyon günlük.
    Attached Images Attached Images

6. Bedelliye milleti sokmamak için yükseliş şart aşağıdan herkes katılır

Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Berkimcans yani bir operasyon daha bitti dagılalım mı düşüş devam
    sayın Cnr1209, benim anladiğim şu; tahta en düşükten kapatti, açikçilarin tahtanin hakimleri olduğunu düşünüyorum, kapanişa doğru alişin gelmemesi açiklarin bir kisminin taşinmasi olasiliğini arttiriyor, tabiki seans içinde büyük bir kismi kapanmiş da olabilir, taşinan açiklari yarin 10.00-16.45 saatleri arasinda borsa veri sağlayicilarindan görebiliyoruz

8. Berkimcans teşekkürler bilgi için sabah bilgi verirsen çok seviniriz

Sayfa 604/956 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •