Sayfa 651/956 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. O nasıl bir aşagı gitme istegi nasıl bir satış böyle..birde yarın endeks kar satısından vs eksi olursa ne olur bu tahta 2 günde yaptıgı yuzde 20 yi geri mi verecek aldatmaca mıydı yani o tavan tavan lar milleti onceki bedellilerdeki gibi aynı olacak zannettirip mal kitlememiydi yani...açık açık satıyolar..hemde yangından mal kaçırır gibi...satıcı kim peki tek el mi gunluk pasta atabilecek varmi

2. satan satsın kalan sağlar bizimdir...tahtanın meraklısı çok biri gelir biri gider..asıl oyun rüçhan tahtasında dönecek spekler onu bekliyor bence...ordaki marj çok yüksek al sata uygun olacak...ytd

4. petrol anlasması olmazsa asıl boku yarın yeriz gibi orasıda yuzde 5 artıdan yuzde 1 e düştü o korkutuyor..

5. Arkadaslar bir seyi daha farkettim ama bunun gibi bir hissede geçerli olurmu acaba ondan mı gitmiyor bilemedim fiyat grafikte ust bollıngere dayanmış orası yukselişi kesmiş görünuyor yeni yukseliş için babalar sanırım göstergeleri biraz sogutmak istiyor şuan grafiğe göre asırı alımda

6. Ben de farkında olmadan yukseliş durunca kağıt duruldu diye ust bollıngere takılınca almışım 6.05 ten..suan farkına vardım

7. haftalıklarda henüz kesmemiş ama günlük grafikte üst bolingeri kesmiş doğru.

2015 yılındaki bedellide patlatmış bolinger yetişememiş
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Millet bu kâğıtta hâlâ bolingerden falan bahsediyor, şaka gibi. Bu kâğıt bu saatten sonra bolingere göre değil, bedelliyi planlayanın kafasına göre hareket edecek. Kâğıdın kaçtan bölünmesini planladıysa o olacaktır.
    Tahmini olan varsa yazsın. Sizce nasıl bir yol izleyecek?

Sayfa 651/956 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •