Sayfa 661/956 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. 2. maddeki 30 cikarip satma imkani verdi yanliş.Otuza ruchanlar cikti ama satişa kapaliydi.Satişa açilinca dip yaparak gitti 5 gibi satabildim.Digerlerini de 5.80 gibi satabilmistim.Ayrica 126 dan bolundu.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bedirhan52 Yazıyı Oku
    2. maddeki 30 cikarip satma imkani verdi yanliş.Otuza ruchanlar cikti ama satişa kapaliydi.Satişa açilinca dip yaparak gitti 5 gibi satabildim.Digerlerini de 5.80 gibi satabilmistim.Ayrica 126 dan bolundu.

Ben eski afyon e yi satma imkani verdi dedim
    Ruchanlari satma imkani Vermedi daha onceki yorumlarimi okusaydiniz ruchanlari
    30 a degil 10 a satabilseydik zaten koseydik dedim. Ruchanlarin taban taban gidecegi kesindi. Onemli olan ruchanlari kacta acacagiydi o gunler 6 tahmin ediliyordu ve oyle oldu yani su an ki fiyat.
    Ben afyon yine aynisini yapacak demiyorum 2015 te olanlari anlattim. Bu sefer ne olur bekleyp gorecegiz YTD YTD YTD

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bedirhan52 Yazıyı Oku
    2. maddeki 30 cikarip satma imkani verdi yanliş.Otuza ruchanlar cikti ama satişa kapaliydi.Satişa açilinca dip yaparak gitti 5 gibi satabildim.Digerlerini de 5.80 gibi satabilmistim.Ayrica 126 dan bolundu.

kardeş bende katıldın 2015 bolunmesıne eskıler 32 tl ye çıktı satanlar bedellıyı bedavaya getırdı rüçhanları sure dolana kadar satamadık extreye bakarsan o zaman cok zengın olmuştuk ama sure sonu 1 lot bıle satamadık tabanlardan fırsat vermedı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Kritik sürece giriyoruz. Ben bu hafta cuma günü sürecin başlayacağını düşünüyorum.
    Benim şu anda birinci planda düşündüğüm şey cumaya kadar kâğıdın fiyatının ne olacağı. Kâğıdın 3-4 liradan bölünmeye girmesinden korkuyorum. Bu aralıktan bölünen bir kâğıtta yüksek maliyetlilerin yapacağı hiçbir şey yok, lot başına 3 lira yatırıp adamların insafını beklemekten başka. Bu bekleyiş de kaç gün, kaç ay, kaç yıl sürer, Allah bilir.
    Ha, bilsek ki 3 liraya indirecek yarın satar 3 liradan alırız. Ama maalesef bilemiyoruz. Kâğıdı 8'den, 10'dan da bölünmeye sokabilir. Ben bu ihtimali zayıf görüyorum çünkü bu fiyatları gören ben dahil çoğu yatırımcı belasını da okuyarak çıkacaktır kâğıttan. En azından ben buna hazırım.
    Senaryoları düşünmekten beynime kıran geldi resmen.
    Cevabını bulamadığım soru, patronların fazladan mal almak isteyip istemeyecekleri ve bunu ne yaparak sağlayacakları. Aksi hâlde kâğıt 1 liradan da bölünse, 100 liradan da bölünse patronların ödeyeceği para aynı.
    Sahsi fikrimi söyleyeyim. sermaye arttırımı ılk acıklandıgı zamanlar6 tl den 9 tl kadar cıkmsıtı. endex de 120lerdeydı sımdı endex 90 bin . 2 tavan yaptı beklemede kagıt. Normal afyon olsaydı tavan serısını bırakmazdı burut takasa sokardı spke. Ama sokamadı. tahmınım bu hafta sert haeketlı gececek ve 7-8 arası bolunme gercekleşecek. Rüchan tahtasıda bır o kadar hareketlı olacak ben sansımı ruchan tahtasında deneyeceğimSatılmayan kağıtları nasıl olsa patron alacak. bu bedelli kon usunda odaşın surecınıde takıp etmenızı tavsıye ederım ocak ayındakı hareketıne bakın ruchan tahtasının acıldıgı ve kapandıgı yerı gorun. afyon toplu bır kagıt. spek 5 yılda bır hareket ettırıyor. Doğru yerde gıren ve cıkan kazanır.Milyoner olma kolay kazanma havasına gırmeyın...

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Sahsi fikrimi söyleyeyim. sermaye arttırımı ılk acıklandıgı zamanlar6 tl den 9 tl kadar cıkmsıtı. endex de 120lerdeydı sımdı endex 90 bin . 2 tavan yaptı beklemede kagıt. Normal afyon olsaydı tavan serısını bırakmazdı burut takasa sokardı spke. Ama sokamadı. tahmınım bu hafta sert haeketlı gececek ve 7-8 arası bolunme gercekleşecek. Rüchan tahtasıda bır o kadar hareketlı olacak ben sansımı ruchan tahtasında deneyeceğimSatılmayan kağıtları nasıl olsa patron alacak. bu bedelli kon usunda odaşın surecınıde takıp etmenızı tavsıye ederım ocak ayındakı hareketıne bakın ruchan tahtasının acıldıgı ve kapandıgı yerı gorun. afyon toplu bır kagıt. spek 5 yılda bır hareket ettırıyor. Doğru yerde gıren ve cıkan kazanır.Milyoner olma kolay kazanma havasına gırmeyın...
    Teşekkürler... Dikkate alacağım.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin haftaya satıcılı başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmini -621, ortalama tahmin ise -717 oldu.
    Foreks'in 37 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +236 puan olurken, en düşük beklenti -2670 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 37 analistin 3'ü pozitif, 34'ü negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, Cuma gününü 636,53 puan artışla 96470,97
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(13/04/2020 - 09:16:51)

7. Spek kardes acelemiz yok insallah sana guvenenler icin iyi seyler dusunuyorsundur.
    Seni seviyoruz

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    odası ruchanın grafiği yok..kaçtan açıldı kaçtan kapandı...

Sayfa 661/956 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •