Sayfa 748/956 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Arkadaşlar derinlik paylaşır mısınız?
    Başladığı yere geldi kağıt..

2.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar derinlik paylaşır mısınız?
    Başladığı yere geldi kağıt..
    İkisine de -1 kademe yaptırdılar.

3. Malları vermediniz, bedelliye girdiniz. Size o günkü tarifeden bir şans daha veriyorum diyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Sabancı bu, ne yaptığını kendisinden başka kimse bilemez

Bu arada nerede uçacak kaçacak diyenler!!

it is the average of five people in the human environment..
    Valla ben değildim,ben 80 satış yaparken bazı alıcılar vardı,2 defa iyi trade yaptım 80 puanlık,2 olsa bile beni sarsmaz,zaten 80 düşüş demek 2 cıvarı demek,neyse fazla korkutmayalım 30 altı stop koyarım garibanlarda alsın...hepsi bir yana 2.42-43'de set var,sanki birileri pusuda bekliyor izlemi var,zirveye göre 40 puan aşağıda,bölünüşe göre 10 puan yukarıda,bu melunlar fazla düşürürse değişik tarza alıcılar ortaya çıkabildiğinden 40 altına biraz zor indirirler...ytd.

5. Petrol -5,14$ eksi fiyatta

Talep olmayınca arz da olmuyor. Depolar dolmuş. Farklı amaçlarla kullanılan depolar boşaltılıp buralara petrol varil olarak depolanacakmış. İlginç bir durum.
    Benzin veya mazot alalım ful dolumda geri ödeme mi yapacaklar. -5$ bu durum borsaları vuruyor. Dolar ne hikmetse değer kazanmaya devam ediyor. Bu durumda dolar değer kaybetmeliydi..

Bu arada Rusya ile yapılan anlaşmaya göre bir ay önceki haberlerde görmüştüm Avrupa doğalgazı serbest piyasa 60$ dan alırken biz nedense sabit fiyatla 250$ almamız ilginç bir durum. Ülke olarak neden açık verdiğimiz ortada.. Şimdiki doğalgaz fiyatlarına bakmadım. Daha da düşmüş olabilir ama biz sabit fiyattan 250$ doğalgaz alıyoruz.

Afyonda cortladı... Borsada cortladı..

6. bedelliye girecek olup ta nakite geçmek zorunda olanları sattıkları eski hisselerini ve bedelliye girmeyecek olanların da rüçhanlarını ucuza almak için çaba var.
    Bir diğer değişle herkes elndeki hisseleri satmadan başka yerden para bulsun ve bedelliye girsin uğraşı var.. malum şirkete para lazım...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hissede Meraklı tayfa azaldı..
    Fiyat aşağıya inmeye devam ederse,ki öyle görünüyor, Ağlayan tayfa mendil elinde ,yerini alır...
    Piyasaların ve Hükümetlerin kafası karışık..E , haliyle vatandaşın da..

8. Bedelli sonrasında hissenin seyri önemli. Onu da patron biliyor maalesef.

Sayfa 748/956 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •