Sayfa 819/956 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    Hacim TL :
    117.653.393
    Hacim Adet :
    42.190.949

Geriye doğru orantıya vurursak işlem hacmi normal,yani alan almış,satan satmış,kapanış nasıl olacak bakalım,devamlı 90 duvarına çarpıp 3 yapamayan bir hisse var karşımızda,bakalım babalar neler düşünüyor,bu hafta heşey belli olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Teşekkürler,nerede kalmıştı acep diyordum

4. Benim acizane düşüncem şudur.
    Hissede oldukça yüksek oranda küçük yatırımcı olarak pozisyon almış durumdayız.
    Ve pek çok yatırımcı haklı olarak üç beş gün, bir hafta gibi bir zaman zarfında
    tavanlar serisi bekliyor, voleyi vurup çıkarım diye düşünüyor.
    Bunu başka sitelerin forumlarını okuyunca anlıyor insan.
    Hissenin başındaki spek diye tabir ettiğimiz büyük oyuncular elbette farkında.
    İki haftadır küçük çaplı al-sat ile yıldırmaya ve silkelemeye çalışıyorlar.
    Şayet bunu istedikleri oranda gerçekleştiremezler ise hisseyi daha da aşağılara
    çekebileceklerini düşünüyorum.
    Acizane şahsi fikrimdir, teknik ve temel analize dayalı değildir.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. avusturya borsasıyla nasıl ilişkili olabilir.İlk dfa duyuyorum.Dolar euro paritesi?Tüpraş deseniz anlarım belki.Aydınlatabilir misiniz?
     Alıntı Originally Posted by ftsk Yazıyı Oku
    .
    Söyledikleriniz diğer kağıtlar için geçerli olabilir ama bu hisse için doğru sayılmaz.Zira bu kağıdın bizim borsamızdaki fiyatını belirleyen 2 faktör var: Avusturya borsasındaki fiyatı ve Euro/TL paritesi.Temel,teknik, spek ne derse desin, Avusturya ne derse o olur.Dünkü hareketin sebebi de Avusturya borsasındaki hareketiydi.
    Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kusura bakmayın, yanlışlık oldu

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    70 doğruda 80 yanlış,şunu 90 yapalım...ytd.
     Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Benim acizane düşüncem şudur.
    Hissede oldukça yüksek oranda küçük yatırımcı olarak pozisyon almış durumdayız.
    Ve pek çok yatırımcı haklı olarak üç beş gün, bir hafta gibi bir zaman zarfında
    tavanlar serisi bekliyor, voleyi vurup çıkarım diye düşünüyor.
    Bunu başka sitelerin forumlarını okuyunca anlıyor insan.
    Hissenin başındaki spek diye tabir ettiğimiz büyük oyuncular elbette farkında.
    İki haftadır küçük çaplı al-sat ile yıldırmaya ve silkelemeye çalışıyorlar.
    Şayet bunu istedikleri oranda gerçekleştiremezler ise hisseyi daha da aşağılara
    çekebileceklerini düşünüyorum.
    Acizane şahsi fikrimdir, teknik ve temel analize dayalı değildir.
    Hisse asagiya cekmek tahtaya baska oyuncularinda talip olması demek cünku afyon hissenin yeteri kadar haber yapma hikayeleri cok.misal eski arsası satilma olayi..bence kücük yatirimciyi dökmek icin. Tahtayi sur yukari direncleri deniyor gibi gözüküp yazilan mallari alip gitmesi olur millet bir daha geri gelir hikayesinde malini almis olurlar.burada alt destek noktalrini test edip vur yukariya olay biter...bana göre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Bi doldur boşalt olur mu acaba?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 819/956 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •