Sayfa 821/956 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    2.74'e iniş yaptığı an yine toplandı,peşi malum 2.82,önceki günlere göre biraz iyi sayılır,bugün umutluyum,sanırım yine 2.90 gösterebilir,95 aşılırsa 3 üstüne atma ihtimali var,tabiki endexsin durumuda malum bayram üstü olduğu için,gerçi bazen endexsi takmadığı durumlarda oluyor.MTRYO almıştım,bedelli açıklamıştı,R satın alarak katıldım,2.05 göstermişti,ufaktan yüklendik 2.08 maliyetim vardı dün 2.37 tavan çekti,bugün 2.58 yaktı,yine bir bedelliyi iyi yönettik,2.58 gösteren hisse 2.26'ya iniş yaptı,şu an 2.30 cıvarı oyalanıyor,yeri burası değil ama bütün bedellilerlen bu tarz hareketlerlen bağlantıları var,buda öyle olmuştu zamanında,bölünüş sonrası 2.30 yakmıştı,peşi malum oyalama taktikleriylen 3 üstüne atmıştı,işte bütün bedelli ypan hisseler bu hareketi yapar,bzen içlerinde kopup gidenlerde oluyor,örneğin PARKAB gibiler,temennim bununda onun gibi olması dileği ile.
    Moda trend bedelli ciğeri beş para etmez kağıtlar bedelli ile hayvan gibi kazandırıyor
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,372
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Moda trend bedelli ciğeri beş para etmez kağıtlar bedelli ile hayvan gibi kazandırıyor
    Buna + gözaltı pazarındaki kağıtlar çoğu %500-1000 üstü pirim yaptı,onların hepsinde vardım az,öz kazanç iyi diye çoğundan çıktım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Büyüyen Kuzey Amerika iş birimi tarafından gelen talep üzerine Şirket'in Gebze fabrikasında hali
    hazırda bulunan yumuşak şeker üretiminde kapasite arttırmak amacıyla, alt gruplarıyla birlikte
    planlanan 351 milyon TL civarında sabit kıymet yatırımı ile yeni bir üretim hattı devreye alınması
    onaylanmıştır. Bu kapsamda Yönetim Kurulumuz 12.05.2020 tarih ve 2020/10 sayılı karar ile:
    1. Şirket Esas Sözleşmesi'nin 6. maddesinin vermiş olduğu yetkiye istinaden, Şirket’in
    330.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı dâhilinde 28.977.661 TL olan çıkarılmış sermayesinin,
    191.022.339 TL artırılarak 220.000.000 TL’ye çıkarılmasına,
    2. Sermaye artırımında ihraç edilecek payların "borsada işlem gören" nitelikte oluşturulmasına,
    3. Artırılan 191.022.339 TL sermayeyi temsil eden 0,01 TL nominal değerli ve üzerinde herhangi
    bir imtiyaz bulunmayacak olan 19.102.233.900 adet payın tamamının nama yazılı olarak
    ihracına, Şirket pay sahiplerinin yeni pay alma haklarında herhangi bir kısıtlama
    yapılmamasına,
    4. Şirket Esas Sözleşmesi'nin 8. maddesi tahtında Şirket pay sahiplerinin yeni pay alma hakkının,
    sermaye artırımı öncesinde sahip oldukları pay oranında artan sermayeden hisse almak suretiyle
    kullandırılmasına,
    5. Yeni pay alma hakkı kullanım süresinin 30 (otuz) gün olarak belirlenmesine, bu sürenin son
    gününün resmi tatile rastlaması halinde, yeni pay alma hakkı kullanım süresinin izleyen iş günü
    akşamı sona ermesine,
    not;
    ... .... .... .............. halka açıklık

Cadbury Schweppes Overseas Ltd 28.820.786 TL 99,46
    Halka Açık .. . . . .. . . . ... . . .156.875 TL . .. . . . . 0,54
    Toplam 28.977.661,00 TL 100,00
    bedelli sermaye artırırım %659

spk başvuru yapılmadı daha yaklasık 2 aylık bi süreç var. Kendi kendime sormadan edemedim qnbfınasbankın halka açıklık oranı neydi???
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. Dün Powel'in açıklamalarından sonra tüm dünyada yatırım araçlarında satış baskısı devam ediyor.
    Ekonomik daralmanın boyutları konusunda kimse net bir şey söyleyemiyor. Sonumuz hayır olsun
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,372
     Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Dün Powel'in açıklamalarından sonra tüm dünyada yatırım araçlarında satış baskısı devam ediyor.
    Ekonomik daralmanın boyutları konusunda kimse net bir şey söyleyemiyor. Sonumuz hayır olsun
    ...Dışarısı neyse,Esas bizim akıbetimiz ne olacak ?...ABD bonolarınıda sattık,geriye 2.5 milyar dolarlık fonu kaldı elimizde,ABD kinci olduğu için sana zırnık vermez,işte ondan İngiliz dötü öpüyoruz,onlarda yüksek faizlen veriyor,ABD olsa daha iyiydi,ABD bonolarını bulunduran devletlere yüksek miktarda dolar pompalıyor,bizde 10 tl virsene bizbize yeteriz tükenişlik sendromı içindeyiz,yıllarca uyardık,hiç dinlemediler,Suriye,muriye,Beton ve lüp,lüp yeme içme bol keseden atma bizi bu duruma getirdi,şimdi ben yazdım diye maması kesilen trolcuklar pat diye ortaya çıkar,sosyal medyada mesela feste üstüme geliyorlar,fesin ilk üyesi olduğumdan onları desteklediğim için benim özelliğim var,anında tepedekileri uyarı mesajı ile işlerini bitiriyorum hesapları kapatılıyor,tabiki başka bir hesaplan yine hortluyorlar,bazen deepwep vasıtası ile hallettirmeye çalışıyorum,işin mahiyetini hiç bilmiyorlar,yani ''AÇ KALACAKLAR''açlık savaşlarında tarımı ve su varlığı olanlar ayakta kalacak,neyse fazla korkutmayalımda tükensinler gitsinler en iyisi,Atatürkün cephelerde iç organlarını soğuk ayazlarda çürüterek savaş yaptığını biliyorlarmı acaba,Afyon soğu insanı delip geçer,yazın bile geceleri soğuktur,işte Afyon dendikçe tüğleim diken,diken olur,çünkü Giresun 47 alayımız o cephede tamamı şehit olmştur,Atatürkün Gece bekçilerimiz dediği alay 42-47 alaydır,gece baskınlarıylan düşmanın direncini kırmışlardır,bu savaş kolay kazanılmadı,öyle gevrek,gevrek ATAMIZA ve TC'ye küfür ederken bunları hiç düşündülermi acaba,şu anda ayaktaysalar Atamızın sayesinde yemleniyorlar nankörler.

6. bedelli yaptıktan sonra sürünen ilk hisse olarak tarihe geçebilecek mi acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,372
    En sonunda 60 değmesi yaparak 2.68 gösterdi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,372
     Alıntı Originally Posted by nezmin Yazıyı Oku
    bedelli yaptıktan sonra sürünen ilk hisse olarak tarihe geçebilecek mi acaba?
    Daha var,2.30 altına inmeden sürünme olayı gerçekleşmez,zaten 2.60 seviyeleri yayın gerildiği yerdir...ytd.

Sayfa 821/956 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •