Sayfa 823/956 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bunun huyudur gerçek speğini bulamadığından,bundakiler ecemi sayılır,bazen yoklama yapıyorlar,peşi malum bizim taktik

Senin ALKIM'den ufak bir çıtırlık aldım,14.50 alış,15 üstü postalayış,zaten peşi malum taban 14.20.
    Ohh misss kac gundur tavana giderken bile kazandırıyordu. bugün ben yine fullendim umarım hata etmemişimdir . yeni bi kağıt bulmak lazım :D Afyon bi hızlansa Romayıda yakacamda bu yine uyuz eşşeğe bagladı
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. İyi ki petkim hissesinde satıp Afyon çimento almışız yoksa halimiz duman olacaktı buladar zarar ettik başka hangi hisseden çıkacak tı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,430
    2.86 yaktı bugün,79-80 oyalanıyor...bügünkü hareket diğer çimentolar hareketli olduğu için onların peşine takılması,yoksa kendi bünyesinde olan bir şey değil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,430
     Alıntı Originally Posted by Polat 52 Yazıyı Oku
    İyi ki petkim hissesinde satıp Afyon çimento almışız yoksa halimiz duman olacaktı buladar zarar ettik başka hangi hisseden çıkacak tı
    Bak o doğru,o ağır hissedir,bu ise sana trade imkanı tanır...ytd.

5. Sayın spek aşağı basmassa buradan Petkim den kaybettiğimiz parayı çıkaracağız yine 8tl yi görse bana yeter petkim üçyılımızı yedi

6.  Alıntı Originally Posted by Polat 52 Yazıyı Oku
    Sayın spek aşağı basmassa buradan Petkim den kaybettiğimiz parayı çıkaracağız yine 8tl yi görse bana yeter petkim üçyılımızı yedi
    Böyle diye diye petkim'i 8 lira yapacaksın sonunda

7. Perşembe sasa aldım ama afyonun bu bedelliyi iyi bir şekilde fiyatlayacağına öyle inanıyorum ki, hemen bugün iyi bir fiyata sasayı satıp afyona dönüş yaptım, afyondan çok umutluyum, belki borsanın temel kurallarına ters olacak ama afyonun son haftalarda işlem hacmi çok yüksek, bence bu olumsuz, ne zaman ( afyon büyüklüğündeki bir kağıt için söylüyorum), günlük hacim 50 milyon lira civarı veya altına inerse sağlıklı ve devamlı yükselişler yapacağımıza inanıyorum, hatta hisse fiyatımız bu şekilde yatayda devam ederken günlük işlem hacmimiz 30 milyon lira civarına gelirse, işte o zaman yukarı patlar, diye düşünüyorum, belki biraz saçma gelebilir ama ben böyle olacağını düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    Perşembe sasa aldım ama afyonun bu bedelliyi iyi bir şekilde fiyatlayacağına öyle inanıyorum ki, hemen bugün iyi bir fiyata sasayı satıp afyona dönüş yaptım, afyondan çok umutluyum, belki borsanın temel kurallarına ters olacak ama afyonun son haftalarda işlem hacmi çok yüksek, bence bu olumsuz, ne zaman ( afyon büyüklüğündeki bir kağıt için söylüyorum), günlük hacim 50 milyon lira civarı veya altına inerse sağlıklı ve devamlı yükselişler yapacağımıza inanıyorum, hatta hisse fiyatımız bu şekilde yatayda devam ederken günlük işlem hacmimiz 30 milyon lira civarına gelirse, işte o zaman yukarı patlar, diye düşünüyorum, belki biraz saçma gelebilir ama ben böyle olacağını düşünüyorum.
    https://invst.ly/quqzv hersey hazır aslında

Sayfa 823/956 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •