Sayfa 863/956 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. TOGG Otomobil Fabrikası yapımında hangi beton firması ile anlaştı kullanılan çimento hangi fabrikanın ürünü.

2.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    İstanbul nere Afyon nere kanalla bunun ne ilgisi var. Bundan bir cacık olmaz. Neredeyse piyasa değeri Çimsa'yı geçti, mantıklı değil. Bırakın spek kendi kendine oynasın.
    Şirket künyesine bakmalısın Merkez adres neresi diyor.
    Attached Images Attached Images

3.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    İstanbul nere Afyon nere kanalla bunun ne ilgisi var. Bundan bir cacık olmaz. Neredeyse piyasa değeri Çimsa'yı geçti, mantıklı değil. Bırakın spek kendi kendine oynasın.
    Kanal İstanbul projesindeki firmalara bakmalısın..
    Attached Images Attached Images

4. 4,20 tl li fiyatlarda hemen kar satışları geliyor.
    4.20TL üstünde kalıcı olursa yani kar satışları karşılanırsa yukarı yön beklenmelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    4,20 tl li fiyatlarda hemen kar satışları geliyor.
    4.20TL üstünde kalıcı olursa yani kar satışları karşılanırsa yukarı yön beklenmelidir.
    Bu Afyon kar realizelerinden cektigi kadar hic bir seyden cekmedi bi birakmiyorlarki cerezciler ama kuyrugunu bir kurtarsin ben o zaman gorecegim bu cerezcileri

6.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Kanal deyince herhalde ufak bir su kanalı falan anlıyorsun galiba İstanbul kanalından bahsediyoruz bütün cimento fabrikalarını ucuracak kadar talebi olacak kanaldan bahsediyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by moral03 Yazıyı Oku
    Bu Afyon kar realizelerinden cektigi kadar hic bir seyden cekmedi bi birakmiyorlarki cerezciler ama kuyrugunu bir kurtarsin ben o zaman gorecegim bu cerezcileri
    Refaba'nin taktigini uyguladim, kademe kademe spegin eline verdim' az bi lotum kaldi, onuda cikarsa yukarilardan veririm.

8. Üzerindeki fazlalıkları atma zamanı

Sayfa 863/956 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •