Sayfa 930/956 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Birisi geldi mi acaba? Yoksa yeni ortaklar mı eklendi? Ne yapmaya çalışıyor? Gel gel mi, sat git mi dedi? 5.6.. lardan verdiklerimizi 3.3... lerden geri aldırdı. Niye neden niçin ? Ytd sesli düşündüm...

2.  Alıntı Originally Posted by fersev Yazıyı Oku
    Birisi geldi mi acaba? Yoksa yeni ortaklar mı eklendi? Ne yapmaya çalışıyor? Gel gel mi, sat git mi dedi? 5.6.. lardan verdiklerimizi 3.3... lerden geri aldırdı. Niye neden niçin ? Ytd sesli düşündüm...
    4 un ustune alirsa soylediginize varicam ben de..yoksa adam olmayacak bu tahta
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. Geldiği yere gitmesi için 5-6 tavan lazım. Yarın ya da yarından sonra anlarız gel gel mi?
    İnşallah bozmadan tavan devam eder.ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by atasagun Yazıyı Oku
    Geldiği yere gitmesi için 5-6 tavan lazım. Yarın ya da yarından sonra anlarız gel gel mi?
    İnşallah bozmadan tavan devam eder.ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynen gecen isgyo goturduler bugun geri vurdular...
    Bundan da umudum yok satacam zaten boyle uc bes sirketim var.kisa vade tuttugum ugrasamam diyip vericem gitcek en sonunda ama satmayabilirim de;)
    Ytd syg

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

5. Piyasa hep aynı birgün tavan sonra tekrar aynı yere auzulmet

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6. Ulan vicdansiz afyon.yuzde 20 uretim artmis baban cimsa anasinin gozune gitmis sen daha surunuyosun buralarda ama ben yemem.silkele bakalim ne kadar silkelicen daha....
    Ytd syg

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ulan vicdansiz afyon.yuzde 20 uretim artmis baban cimsa anasinin gozune gitmis sen daha surunuyosun buralarda ama ben yemem.silkele bakalim ne kadar silkelicen daha....
    Ytd syg

Mecbur gidecek,tahminen mal toplanıyor,3.30 altına hiç sarkmamıştı orada ineklemişti peşi malum 3.65 tavan,şimdide 3.40'a demir attı tavan çektikten sonra,bir sonraki hedef 4 cıvarı olma ihtimali belirdi,esasında bunun yeri burası değil 5 üstü olmalıydı,demekki olmadığı zaman olmuyor,ne hesap peşindeler onuda bilmiyouz...ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Mecbur gidecek,tahminen mal toplanıyor,3.30 altına hiç sarkmamıştı orada ineklemişti peşi malum 3.65 tavan,şimdide 3.40'a demir attı tavan çektikten sonra,bir sonraki hedef 4 cıvarı olma ihtimali belirdi,esasında bunun yeri burası değil 5 üstü olmalıydı,demekki olmadığı zaman olmuyor,ne hesap peşindeler onuda bilmiyouz...ytd.
    Benim teknikte gordugum cok yuksek bir nokta.
    Ama teknik bilgime guvenemiyorum;)bekleyecez dediginiz gibi bekletiyorlar...biz de sabir cok;)
    Ytd syg

Sayfa 930/956 İlkİlk ... 430830880920928929930931932940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •