Special Days Image
Sayfa 941/956 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Biraz düz hesap olmuş, yanıltabilir.Birincisi Baticim in yan kuruluşları ve ortaklıkları vardır. Liman,enerji santrali ve yuzde 74 Batisoke ortaklığı gibi.İkincisi kriz öncesi,yaklaşık, Baticim 11 TL iken Afyon 3 TL idi.

Yatırım Önerisi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    Biraz düz hesap olmuş, yanıltabilir.Birincisi Baticim in yan kuruluşları ve ortaklıkları vardır. Liman,enerji santrali ve yuzde 74 Batisoke ortaklığı gibi.İkincisi kriz öncesi,yaklaşık, Baticim 11 TL iken Afyon 3 TL idi.

Batı çimento Her ne ortaklığı olursa olsun -830 milyon tl zarar açıklamış.
    Sermayesini kat kat üstü zarar normalde iflas bayrağını dikmesi gerekirdi.
    Ya da bedelliye giderek mali yapısını düzeltmeli yoksa iflas.
    Bir alternatifde kredi ama sürdürebilir değil.

Ama Afyon sermayesinin iki katından fazla kar açıklamış.Ya kar payı ya da bedelsiz vermeli ama genelde yedek akçe olarak ayırır karı.
    Ortaklığını istiyorsan hacı ömer sabancı Çimsa ortaklığı var.
    Afyon ve Çimsa birleşimi olsa süper olacak

3. 170 milyon tl lik satış ile hisse fiyatı düştü.
    Yükseliş için aynı hacimle alış gelmeli ki bugün kü tepe noktasına tekrar gelsin.

4. Afyon tavan tavan gidiyor, forumda bir Allahın kulu yok.

5. Nereye gitti bu millet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Spek amca 3 lerden 5 lerden sana verilecek AFYON'um yooook başka kapıya, ALLAH ömür verirse görüşürüz seninle.
    Mevlaya hamdu-senalar olsun yaşıyorum ve buradayım, kışı atlattık baharı yaşamaya başladık tabi bunun yazı var güzü var, bide şeyin gözü var. Bundan sonrasını spek düşünsün.
    Spek nihayet doğru istikameti buldun böyle devam et canımı ye.
    Spek gene ters istikamette gitmeye başladın, gittiğin yol yol değil en kısa sürede doğru istikamete dön.

Nihayet doğru istikamete döndü yine spek üstelik şimdi hız limitide yok otabanda.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by Phantom70 Yazıyı Oku
    Nereye gitti bu millet
    Korkudan kaçtı gitti,peşinden trene baktılar,ben önce afyoncuydum,rotayı bascama yönelttim uyuz olduum için bedellisine katıldım iyi kaldırdık 2 sefer,bunda tek lotum vardı kalıntı olarak oda 3.90,depremlerlen uçtu,şimdi kanadı kırık,fazla uçanı avlarlar

8. Bir zamanlar Hisse net, investing vs. Yok iken bigparada,mynette sürekli toplist olan Afyon, %86 primlendi yine yazan yok
    Bu kağıtta teknik hicbirsey, osuxuktan nem herseydir. Bilenlerin yorumlarına göre, Bölgede etkili olabilecek önemli iki cimentodan birisi. Neden mi? Hem kendi, hem Bölgede Pazarlayan Cimsa, buradan tedarik edecektir. Bunun için tahtaci rasgele aşağı basamazBu sefer OYAK,i izlemek zorunda, yoksa tahtacı tahtayı kaptırır.
    Yatırım önerisi değildir, tecrübe dir...

Sayfa 941/956 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •