Special Days Image
Sayfa 942/956 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. 20x engellenemez...
     Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    Bir zamanlar Hisse net, investing vs. Yok iken bigparada,mynette sürekli toplist olan Afyon, %86 primlendi yine yazan yok
    Bu kağıtta teknik hicbirsey, osuxuktan nem herseydir. Bilenlerin yorumlarına göre, Bölgede etkili olabilecek önemli iki cimentodan birisi. Neden mi? Hem kendi, hem Bölgede Pazarlayan Cimsa, buradan tedarik edecektir. Bunun için tahtaci rasgele aşağı basamazBu sefer OYAK,i izlemek zorunda, yoksa tahtacı tahtayı kaptırır.
    Yatırım önerisi değildir, tecrübe dir...

Yatırım Önerisi Değildir...
    Yatırım Önerisi Değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Ben bekliyordum 4 kuruş da olsa vermesi moral oldu, artık inşaallah 40 kuruş alacağımız günler gelir. Alan ortaklar güle güle harcasın.

AFYON, TRAAFYON91F6 Peşin 0,2000000 20 10 0,1800000 18

5HAZİRAN 20 kuruş bürüt 18 kuruş net temettü, hayırlı olsun. 40 kuruş hatta 1 lira 40 kuruş temettü alacağımız günlerde görürüz inşaallah.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
    DÖNEM KARI (ZARARI)
    109.098.107
    14.308.735

Şirket 10 numara bilanço açıkladı doğru istikamette ama spek yamuk yapıyor, 109 milyon kâr hayırlı olsun.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4. Bu hissede KY yok mu? . Neden kimse yazmıyor?

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bu hissede KY yok mu? . Neden kimse yazmıyor?
    Ben yakında yazmaya başlayacagım.

Bende bir miktar alarak aranıza katıldım. niye afyon diye kendime sordugumda diger çimentolar eski zirvelerini aştılar afyon yavaş kaldı. Bence yüzde 20 geride.

7.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Bende bir miktar alarak aranıza katıldım. niye afyon diye kendime sordugumda diger çimentolar eski zirvelerini aştılar afyon yavaş kaldı. Bence yüzde 20 geride.
    Hasan Bey, fakirhanemize hoş geldiniz, şeref verdiniz, inşallah ayağınız uğurlu gelir

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Hasan Bey, fakirhanemize hoş geldiniz, şeref verdiniz, inşallah ayağınız uğurlu gelir
    Temennimiz hissenin yükselisi . Benim baktıgım göstergeler al da önce 13,5 sonra 18,5 yukarısı şüpriz olur. Ben bu hisseyle bayagı bir speklasyon yapıldıgı zamanları bilirim. yine tekrarı olurmu onu bilemem eger tahtacı aynı kimse ise belki dener. Sayın dragon ben 50 li rakamlarda oyakc yi verdim. birsüre tüpraşta takıldım dunde onları verip, afyonla ntgaz i seçtim. Aklım nuh çimento ile petun da kaldı, Onlar fiyatca yuksek ama ucuz hisseler afyon ise hem ucuz hemde fiyat makul diye afyonu tercih ettim İnşallah hayırlısı olur. Bol kazançlar.

Sayfa 942/956 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •