Sayfa 302/956 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. bu bblomberg gibi finans programı yapan yerlerde çıkanlar bist ucuz deyip millete mal aldırdılar. şimdi de eee biz bu olaylar olmasa idi diyorduk. eee bunu ben de söylerim. bu adamlar da anketçiler gibi işe yaramazlar. ytd

2. Jet hızıyla düşüyor ne paralar kaybettim bu adi ****** çoçuklarının yüzünden artık ok yaydan çıktı 90 bin endeksle 4 lü 5 li rakamlara alıştıcaklar bizi 8 senedir bekliyorum afyonda alsınlar kıçlarına soksunlar şerefden yoksun adiler.......

3.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Borsanın kelime anlamı:
    1.
    sarrafların, kimi tüccarların, özellikle değerli kâğıt, pay belgiti ve tahvil, döviz ve her türlü mal alışverişiyle uğraşanların, alım satım amacıyla devlet denetimi altında iş yaptıkları yer.
    2.
    borsada kendi hesabına değerli kâğıt alıp satan kimse.
    Ne kadar ilginç değil mi?
    ne devlet denetimi be. adamlar koca şirketleri batırıp ky nin parasını iiiçç ediyorlar. ataç girdi önder menkul kıymetlerde girdi. vesaire... devlet ancak kendine yakınları koruyor. ky de avcunu yalıyor. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by uysal55 Yazıyı Oku
    Jet hızıyla düşüyor ne paralar kaybettim bu adi ****** çoçuklarının yüzünden artık ok yaydan çıktı 90 bin endeksle 4 lü 5 li rakamlara alıştıcaklar bizi 8 senedir bekliyorum afyonda alsınlar kıçlarına soksunlar şerefden yoksun adiler.......
    Yok yok 4 lü 5 li rakamlar değil 1 li rakamlardan aşağısı kurtarmaz bunları .Kötüye küfür beddua değil dua sanki, Biz beddua ettikçe ne hikmetse onlar daha çok kazanıyor.Allahın işi işte.

5. blommberg te yabancı birini çıkardılar. doların 4.50-4.60 seviyelerini görebileceğini söylüyor. bir şey anlamadım. ne oluyor beee. ytd

6. Hisse düşüyor sahipleri bişey yapmıyor eskiden ky den mal toplamak için baskılıyorlar diyoduk şu dönem ky nin en düşük oldugu dönem şirket ne bir açıklama ne bir haber hiçbirşey söylemiyor fabrika çalışıyor hasılat artıyor fakat borcu ödemeye yetmiyor şirketin acilen bişeyler yapması lazım fakat kendileri de bu durumdan memnunlar ki hiçbirşey yapmıyolar dolar yükseliyor hisse düşüyor şitketin degeri de orantılı olarak düşüyor yeni fabrika yaramadı hissenin degeri 3 de olsa 30 da olsa farketmiyor elletindeki lot belli ama itibar gidiyor akşam pastaya bakarsanız alan da kendileri satanda kendileri yani kendileri bilinçli düşürüyor hisseyi bir yıldır düşüş trendinde yükseltmek istemiyorlar geriye pek haber de kalmadı kalan arsanın şukadarı satış için protokol imzalandı yada sermaye artırımı haberleride etkilemez kısaca kendileri yeter düşüş trendi bitsin demedikce yükselmez gerçek yükseliş sadece fabrikanın satışıyla olur o da imkansız çünkü sabancı çimentoda dünyada önemli yere sahip olmak istiyor

7. inanilir gibi degil, USD bazinda 1.45 dolar falan yani hisse. piyasa degeri yerlerde fabrikanin.birisi gelsin, bassin dolarlari alsin butun sirketi diye acaba mahsustan mi dusuruyorlar..akil mantik almiyor bunlarin yaptigini...
    Son düzenleme : Chinese; 04-05-2018 saat: 16:55.

8. garan alım gelmiş endex burda kalırsa buda biraz toparlar gibime geliyor y.d

Sayfa 302/956 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •