Sayfa 721/956 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
    100000 lotta 20.000 kazanç bu zamanda...150.000 lotunda hesabını siz yapın

3. Arkadaşlar rüçhan ve eski Afyon... Aşağı yukarı 1 kuruş fark ile aynı gidiyor. Akbank yatırım danışmanının dediği gibi... Farklı birşey beklemeyin. Bu bir kural. Kimse rüçhan ucuz bırakıp size para kazandırmaz. Veya eski senedi ucuz tutup rüçhan karşısında ezdirme. Bu bir düzen. Sizin bedelliye katılmanız daki tek amaç senede güvenip. İleride daha fazla pay ile getirim yükselir. Benim verdiğim parayı bu sirket iyi değerlendirir olmalı. Kimse... Rüçhan veya eski Afyon arasında bir fark oluşup kar edeceğim demesin. Bu işi birtek siz mi biliyorsunuz. Koda anlar ve kurumlar salak. Bu farkı yaratacak. İki gündür.. Kuruşu kuruşuna aynı gidiyor

LND-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Borsada yıllardır hisseden anlayanları petkim hissesinde ezdiler zarar eden sattı paran varsa istediğin gibi oynarsın Afyon çimento üç küsürsen dokuLarı görürken para çizdi şimdi bana göre Afyon çimento alır bisenede olsa beklerim yüzde yüz yapsa bana yeter yiyorsa spek bassın bakalım aşağıya petkim hissesinde sattık zararına geldim bakalım burada ekmek parası arayacam bilgi arayacaksan okula git

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
     Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Arkadaşlar rüçhan ve eski Afyon... Aşağı yukarı 1 kuruş fark ile aynı gidiyor. Akbank yatırım danışmanının dediği gibi... Farklı birşey beklemeyin. Bu bir kural. Kimse rüçhan ucuz bırakıp size para kazandırmaz. Veya eski senedi ucuz tutup rüçhan karşısında ezdirme. Bu bir düzen. Sizin bedelliye katılmanız daki tek amaç senede güvenip. İleride daha fazla pay ile getirim yükselir. Benim verdiğim parayı bu sirket iyi değerlendirir olmalı. Kimse... Rüçhan veya eski Afyon arasında bir fark oluşup kar edeceğim demesin. Bu işi birtek siz mi biliyorsunuz. Koda anlar ve kurumlar salak. Bu farkı yaratacak. İki gündür.. Kuruşu kuruşuna aynı gidiyor

LND-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    R ucuzsa alınır,pahalı ise alınıp bedelliye girilmez,sadece al,sat yapılır düşerse yukarıdan satmak için,çok düşerse işte o zaman tek çare katılmak elinizde patlatmak istemiyorsanız !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
     Alıntı Originally Posted by Polat 52 Yazıyı Oku
    Borsada yıllardır hisseden anlayanları petkim hissesinde ezdiler zarar eden sattı paran varsa istediğin gibi oynarsın Afyon çimento üç küsürsen dokuLarı görürken para çizdi şimdi bana göre Afyon çimento alır bisenede olsa beklerim yüzde yüz yapsa bana yeter yiyorsa spek bassın bakalım aşağıya petkim hissesinde sattık zararına geldim bakalım burada ekmek parası arayacam bilgi arayacaksan okula git
    Petkimde her zaman akıl kazanmıştır,mesela 25 senedir bu hisseye takıldım,muaazam gelirler elde ettim,sadece alım,satım yeri önemlidir...şu anda 8 hedefinden çok uzak,4 üstüne bile atamıyor,ama bu hissenin değeri bana göre eskiye oranlan bölünüşlerine göre 500 tl cıvarı,her düşüşte bir yeni macera başlar borsada,kimse eskiyi bilmez !!!

7. sizlere bol kazançlar.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
    Dolar oynaklığı işi bozdu,merkezin olmadık işleri yüzünden dolar bir ara 6.84'e indi,tekrar 6.94 gösterdi,bakalım kapanış nasıl olacak bunda.

Sayfa 721/956 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •