Sayfa 836/956 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    hahahah bu ara hisse bulamıyorum sagda solda takılıyorum %50 nakit takip amaçlı 10 hissem var uff çok canım sıkılıyor çokkk
    Rtalp al hocam hiiiiç canın falan sıkılmaz

2. Tahta yapıcı korkudan aşağı basamıyor elimdeki hisseyi kaptırırım diye yukarı götürse küçük yatırımcı da çok hisse var zengin edecek petkim hissesinden gelen küçük yatırımcı var Afyon çimento dan emekli ikramiyesi çıkaracak adamın eli gitmiyor bizde ne yapalım petkim de bekledik zararına sattık Afyon çimento aldık

3.  Alıntı Originally Posted by Polat 52 Yazıyı Oku
    Tahta yapıcı korkudan aşağı basamıyor elimdeki hisseyi kaptırırım diye yukarı götürse küçük yatırımcı da çok hisse var zengin edecek petkim hissesinden gelen küçük yatırımcı var Afyon çimento dan emekli ikramiyesi çıkaracak adamın eli gitmiyor bizde ne yapalım petkim de bekledik zararına sattık Afyon çimento aldık
    Tabi tabi, petkim satan mutlaka buraya gelir zaten ne alakaysa. Sallamak bedava nasılsa di mi
    Arkadaş nasıl bir şakasın sen anlamıyorum ki. Milleti zorla afyon'ları satıp petkim'e geçireceksin tümden bu gidişle. afyon'u satsam bile seni takip edip gülmek için geleceğim bu başlığa

4. Arkadaş şaka sensin senin tapulu hissenmi Afyon çimento hersene kazandırıyor almadığım için çok pişman oldum çünkü gittim Petkim aldık zarar ettik herşey ortada SPK şikayet ettik harun kahraman gibi birisi yakalandı Afyon çimento almaya karar verdik biz küçük yatırımcı olarak değişik hisselerde şansımızı deneyelim dedik

5. Arkadaşlar satın kurtulun...
    Hayırlı olsun emekli olasıya kadar bu kağıt herkesi bünyesinde tutacak.
    Artık bir halt olmayacağı da belli oldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by mahmut1973 Yazıyı Oku
    Rtalp al hocam hiiiiç canın falan sıkılmaz
    Tövbe de rta alacak kadar zengin değilim batsa şirket arazisi para etmez gereği yok ....
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

7. Vurkaçcılar baya harap oldu . Yukarıdan al aşağıdan sat . Mantıklı değil. Ama tahtanın sahibi sağlam.ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
     Alıntı Originally Posted by atasagun Yazıyı Oku
    Vurkaçcılar baya harap oldu . Yukarıdan al aşağıdan sat . Mantıklı değil. Ama tahtanın sahibi sağlam.ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Onu ters yazmışsın,tepeden alınıp vurkaç yapılmaz,alttan alırsan vur,kaç yaparsın.

Sayfa 836/956 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •