Sayfa 685/956 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Ukala cevap vermemın sebebisizlere saygısızlık değil. zamanında forumlarda gezip sagdakı soldakı yuksek rutbelı serrrr sozu dınlemekten servet kaybettım.Bir anda zengin olmaya calısmak ve hırs bos hayeller ınsanı düşünceler hüsranla bittigi zaman ınsan yıpranıyor. ederi olan sirketler alıp satmak yatırımcı olmak bence daha onemlı. Afyon tahtasında yazıyorum çunku 4.50 den berı var elımde. Bilgi çagındayız zarar eden sırketler yerıne, altın yumurtlayan ederı olan temettu verımı olan sırketler bakın.
    elınızde 1000 lot 5000 lot ufak rakamlar ve devletın en ıyı sırketını alın!!!! 2 yıl afyonda bekleyip paranızın *** oldugunu görmeyin.

2. o soruyu sormak için Afyondakı tarlaya muz agacı ekecek beyın yapısına sahıp olmak zorudasın:D
    Rüchan elınde 15 gun sonunda hala elınde olursa bedellıye katılırsın. yanı 15 gun alsat fark etmez! 15 .gün elınde ıse 1hisse bası 1 tl odemek zorundasın
    Önce sen muzun ağaç olmadığı bilecek bir beyine sahip ol sonra millete ukalalık yap.

3. selam

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    o soruyu sormak için Afyondakı tarlaya muz agacı ekecek beyın yapısına sahıp olmak zorudasın:D
    Rüchan elınde 15 gun sonunda hala elınde olursa bedellıye katılırsın. yanı 15 gun alsat fark etmez! 15 .gün elınde ıse 1hisse bası 1 tl odemek zorundasın
    değerli kardeşim,elindeki 5 parmak aynımı? adamın aklı yetmıyorsa hakaret etme , seni sıkıyorsa cevap verme, ama bu bilgi düzeyi eksik olan kardeşimizin sana üstün gelen başka mezyeti olabilir , neden bu kadar ağresif olduk, biraz sakin sevgi ile yaklaş ,sende saygı görürsün, burası sohbet tanışma fikir alıp verme topluluğu. iyi geceler cümleten

4. Aracı kurumunuz ile de görüşmenizde fayda var, burada sorular cevaplanıyor ama yanlış anlaşılmalar da olabilir. Mesela; rüçhanlar hesabınızda ise fakat çalıştığınız kuruma bilgi vermez ya da hesabınızda para bulundurmazsanız son günden sonra hesabınızdan silinir ve zarar etmiş olursunuz. Umarım bu bedelli hepimizin yüzünü güldürür...

5. Afyon, bu yıl temettü dağıtmayacağını açıkladı mı?
    Yen payların eskiyle birleşebilmesi için bu gerekliymiş sanırım. Çünkü temettü verecek olursa yeni payların temettü hakkı olmayacak. Bu durumda eski ile yeniler farklı işlem görüyormuş. (Afyonun temettü vermeyeceğini biliyorum ama prosedür olarak bunu ilan etmesi gerekiyormuş. Araştırma yaparken rastladım bir yerde.) Bu konuda bilgisi olan var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Afyon, bu yıl temettü dağıtmayacağını açıkladı mı?
    Yen payların eskiyle birleşebilmesi için bu gerekliymiş sanırım. Çünkü temettü verecek olursa yeni payların temettü hakkı olmayacak. Bu durumda eski ile yeniler farklı işlem görüyormuş. (Afyonun temettü vermeyeceğini biliyorum ama prosedür olarak bunu ilan etmesi gerekiyormuş. Araştırma yaparken rastladım bir yerde.) Bu konuda bilgisi olan var mı?
    KAP'a girerek buldum. Bu durumda sorun yok.

7. Herkes maliyetine ve beklentisine göre bir hedef belirlemeli bence. Ben belirledim. Ama hedefim baştan şaştı. Parayı ayarlayıp 6,05 iken 6'dan elimdekiler kadar daha almayı planladım. 5 kuruş için treni kaçırdım. Nasip değilse bir bahane bulunur. Sonra 6,05'den girmeye karar verdim. O sırada başka bir şeye bakıyordum. Döndüğümde topuklamıştı kâğıt.
    Şimdi bir hedef belirledim (Eski bir lot maliyetimin biraz üstü). Eski ve rüçhanlar hedef fiyatımı bulursa satıp çıkacağım. Bulmazsa beklemeye devam.

8. Afyon tavanlari sever bu seferki tavanda cok yakin yuzde 10 fiyatta dusunce yarin hissenin tavanada buyuk alici ile acmasini bekliyorum bakalim

Sayfa 685/956 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •