Sayfa 556/956 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. İstedikleri de o zaten...

Sierra Sabancı ve maa ailesinin de amaçları hisseyi boğup tamamen ele geçirmek zaten...

Koç gibi sıfır km yeni fabrikaya sahip olmuşsunuz...hem de bedavadan...zavalli kucuk yatirimciya 8-9-10 TL den iteledikleri hisselerin parasını yüksek faiz ile en az 2'ye katladılar...

Hisseyi de 1/3 fiyatına çekip 3 kat parada burdan cepte...ettimi sana 6 kat ...hadi iyi ihtimal 5 kat olsun...

Şimdi kimsenin bulaşmasını isterler mi sizce?

Baksanıza daha sermaye tavan yükseltimi için SPK onayi yeni geldi...iyi ihtimal 6 ay sonra genel kurula sunulacak olan bedelli sermaye artirimini bahane edip 6.000 puan BIST'in artışına %5 düşerek tepki verdiriyorlar...Sizce de bu hareketler dürüst mü ve her şeyden önce ahlaklımı?

YTD.

Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Bu fiyatlarda Afyon un bedellisine kimse katılmaz fiyatı yukarı çekmesi lazım yoksa kendi çalar kendi oynar sabancı ya bu saatten sonra en amatör ky bile kendini öptürmez

2.  Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Sierra Sabancı ve maa ailesinin de amaçları hisseyi boğup tamamen ele geçirmek zaten...

Koç gibi sıfır km yeni fabrikaya sahip olmuşsunuz...hem de bedavadan...zavalli kucuk yatirimciya 8-9-10 TL den iteledikleri hisselerin parasını yüksek faiz ile en az 2'ye katladılar...

Hisseyi de 1/3 fiyatına çekip 3 kat parada burdan cepte...ettimi sana 6 kat ...hadi iyi ihtimal 5 kat olsun...

Şimdi kimsenin bulaşmasını isterler mi sizce?

Baksanıza daha sermaye tavan yükseltimi için SPK onayi yeni geldi...iyi ihtimal 6 ay sonra genel kurula sunulacak olan bedelli sermaye artirimini bahane edip 6.000 puan BIST'in artışına %5 düşerek tepki verdiriyorlar...Sizce de bu hareketler dürüst mü ve her şeyden önce ahlaklımı?

YTD.
    6 ay beklemesinege gerek yok yıl sonuna kadar kayıtlı sermeye artırmına genel kuruldan onay alır olagan ustu toplar genel kurulu işlem tamam

3. Tahmin ettiğiniz gibi genel kurul tarihi sene sonuna kalmadan belirlendi.
    Hareketli günler herkese.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/798956

Genel Kurul Tipi
    Olağanüstü Genel Kurul
    Karar Tarihi
    14.11.2019
    Genel Kurul Tarihi
    18.12.2019
    Genel Kurul Saati
    10:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih
    17.12.2019
    Ülke
    Türkiye
    İlçe
    BEŞİKTAŞ
    Adres
    Sabancı Center Kule:2, 4.Levent-İSTANBUL
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığının oluşturulması
    2 - T.C. Ticaret Bakanlığı'ndan gerekli iznin alınmış olması halinde, Şirket Esas Sözleşmesinin ekli Değişiklik Tasarısındaki gibi değiştirilmesinin onaylanması
    3 - Faaliyet yılı içinde boşalan Yönetim Kurulu üyeliğine, Yönetim Kurulunca seçilen Geçici Yönetim Kurulu üyesinin Genel Kurulun onayına sunulması

4. Master 27 ben elindekileri vermem onlar düşünsün oğlum 8 yaşında üniversiteye kadar yolu var

5. Önümüzdeki günlerde bir sabah ''Afyonum patlamadı'' denilmeyecek gibi genel kurul tarihi yaklaştıkça.

6. Üniversiteye kadar gerek yok ...

Olaki 12 yaşina kadar bekleyebilirsen zaten şu an ki hisse fiyatını 10'a katlarsınız...
    Bal olur bal...

Master 27 ben elindekileri vermem onlar düşünsün oğlum 8 yaşında üniversiteye kadar yolu var

7. Sabancilar sever dalaverayı...

Sırra Sabancı %300 bedelli diyor..baskı altına alıyor...ki toplayabilsin ucuza...

Bir diğer miss Sabancı ben de 15milyon Sahol verecegim diyerek baskıliyor...sonra dönüp düşen fiyattan Akbank mala giriyor...

Kısaca biz kan severiz...kan emeriz...gerisi hikaye diyor Sabancının kadın yoneticileri...

Yani....Alavera dalevera kürt Memet nöbete...!
    Master 27 ben elindekileri vermem onlar düşünsün oğlum 8 yaşında üniversiteye kadar yolu var

8. Master 27 bakma bütün hisselerde aynı dert var herkez en kan emici bizim patron diyor olay aslında zihniyet bozuk firmalar sok biziz yolunacak kaz gibi görüyor hak hukuk olmayınca ülkede. Dayısı olan köşeyi dönüyor. Bizde 3 5 tırtuklıyoruz elimde olan hisse kadar hisse sahibi etti beni Afyon bu düşüşte bekleriz evel Allah

Sayfa 556/956 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •