Sayfa 368/956 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Mal sikipet benim malları almaya gücün yetmez dot olani

Yıllık zarar %42'yi geçti.%50'ye dayandık ve rezil firmanın rezil tepe görevlilerinden hiçmi hiç ses yok. Ben bela okumayımda kim okusun.REzil herifler anlamıyorsanız anlayın 100 bin lira indi 50bin nliraya.

Merak ettiğim bu sayfayı hiçmi okumuyor bu ahlaksız herifler.Mübarek günlerde aldığınız bedduaların mutrlaka biri tutacaktır.

Bu kadar düzenli bir şekilde aylardır düşen başka bir kağıt varmı allahaşkına?Ben takip edemedimde merak ediyorum doğrusu.

Bu arada sevgili AMCA nerelerdesiniz?
    Son düzenleme : waktanw; 05-06-2018 saat: 18:03.

3. Allah ...nızı versin. Boğazınızdan geçmeyi nasip etmesin aziz mübarek gün. bu kadar Rezillik olur mu? hadi piyasa kötü anladık peki ralli yaparken yine bitirdiniz milleti. düzenli olarak düşürdünüz. arsa parasını yediniz her güzel haberi hiç ettiniz. Memnun musunuz? borsada hiçbir kağıdınız küçük yatırımcıya para kazandırmadı. ama başkasına geçince uçtu kağıtlar. Bknz. Sasa, Bossa. Ama Allah var gam yok sizinde sıranız gelir bu kadar kişinin ahı kalmaz

4. Hiç uzatmaya gerek yok arkadaşlar : Dolandırıldık ey halkım , unutma bizi !!

Alıntı Originally Posted by afyonist Yazıyı Oku
    hiç uzatmaya gerek yok arkadaşlar : Dolandırıldık ey halkım , unutma bizi !!
    aynen öyle.............................................

6.  Alıntı Originally Posted by Afyonist Yazıyı Oku
    Hiç uzatmaya gerek yok arkadaşlar : Dolandırıldık ey halkım , unutma bizi !!
    eşkiya dünyaya hükümdar olmaz , zalımın zulmu varsa garıbın allahı var , her gecenin ardında bir sabah vardır, çıkmayan candan umut kesilmez , garıbın kuyusun kazma içine düşende kurtaranın olmaz , dostlar dostlar bu günler de geçer inşallah saglıcakla kalın gün doğmadan neler dogar ..

7. İzmir demir çelik kadar olamadın.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bayrağı aldık en önde gidiyoruz yine....

Sayfa 368/956 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •