Sayfa 943/956 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. AFYON Çimento bilançosu çok hoşuma gitti. Full malda olmasam, iyi bir zamanlama ile kesinlikle giriş yapardım. Bilançolar sonrası bir güncelleme yaparsam portföyde, fiyatı da makul olması karşılığında, AFYON eklemeyi planlıyorum.

[/url]
    [url=https://www.hizliresim.com/cn7frhy]
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

2. Ucgen formasyonun sonuna gelmiş orta ve uzun vade hedef çok yüksek bugün kâğıda giriş yaptim.Herkese hayırlı olsun üçlü rakamların ortasına doğru çıkış yaparım.Bol kazançlar

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Cok iddialı olmadı mı hocam
     Alıntı Originally Posted by GKN45 Yazıyı Oku
    Ucgen formasyonun sonuna gelmiş orta ve uzun vade hedef çok yüksek bugün kâğıda giriş yaptim.Herkese hayırlı olsun üçlü rakamların ortasına doğru çıkış yaparım.Bol kazançlar

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 21.06.2022 tarihli Özel Durum Açıklamasında, Şirketimizin Afyon Fabrikası'nda Yaklaşık 3.370 kWp DC kurulu güce sahip Güneş Enerjisi Santrali (GES) kurulumu konusunda yatırım yapılması kararı alındığı açıklanmıştır.

Söz konusu yatırım 13.09.2023 tarihinde tamamlanmış ve elektrik üretimine başlanmıştır.

Ayrıca söz konusu GES yatırımına ilişkin T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü'nden bölgesel teşvikler içeren 51.114.603TL'lik ve %30 yatırıma katkı oranlı Yatırım Teşvik Belgesi alınmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1194617

5. Bu harika habere rağmen, beleş fiyattan mallanma fırsatı veren tahtacımıza en derin saygı ve muhabbetlerimi sunarım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Spek amca 3 lerden 5 lerden sana verilecek AFYON'um yooook başka kapıya, ALLAH ömür verirse görüşürüz seninle.
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Mevlaya hamdu-senalar olsun yaşıyorum ve buradayım, kışı atlattık baharı yaşamaya başladık tabi bunun yazı var güzü var, bide şeyin gözü var. Bundan sonrasını spek düşünsün.

Ben zamanında seni çok uyardım spek amca, nihayet yaz'ını yaşamaya başladık.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7. Sayın yatırımcılar merhaba, genel bir şey danışmak istiyorum, çimsa sizce afyon çimentonun önünü kesiyor mu ya da kesebilir mi? Bu merakımın sebebi Afyon çimentonun hisselerinin sabancının eline geçtiği 2011 tarihinden beri dolar bazlı yükselmemesi. Şimdi ben sabancı olsam çimsaya daha çok önem verir ve onu geliştirmek için uğraşırdım veya ileride çimsanın afyon çimentoyu tamamen borsadaki paylar dahil satın almasını sağlardım. Aynı merakı akçansa çimento için de yaşıyorum onu da o foruma yazdım.

Az mal alarak giriş yaptım.. 11.50 civarı çekinmeden alırım.. Hissenin rasyoları güzel ama konjönktür kötü.. Bu bir alım fırsatına çevrilebilir.. Çimsa kontrolünde olması iyidir.. İleride eğer Çimsa ile birleşme yaşarsa da şaşırmam.. Borsa her şeyin yaşanabileceği yer olduğu için kesin bir yorum zor.

Sayfa 943/956 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •