Sayfa 631/956 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    bu bölünmeyle önceki bölünmeleri kıyaslamak doğru değil. nedeni ise: bir önceki bölünme sanırım 2015 temmuzdu, hisse %3200 bedelli açıklamıştı ve bu haberle fiyatı 6 dan 32 tl ye kadar yükselip aynı hızla da düşmüştü. şimdiki bölünme %300 bedelli yani üç tavandan fazlasını olacağını düşünmüyorum. ytd...
    haftaya bölünme durumu olabilirmi

2. saniyorum tavan marjinin %10 ile kisitlandigi unutuluyor. hacim cok az ve tavan serisi bekliyorum araliksiz.

3. haftaya bolunme durumu olmaz cok erken bence. once yk toplanip karar vericek

4.  Alıntı Originally Posted by YS&BHR Yazıyı Oku
    haftaya bolunme durumu olmaz cok erken bence. once yk toplanip karar vericek
    yk toplanması 1 dk alır...bazı bölünmeler 2 işlem gününden sonra olmuş bazıları 10 sonra...anlayacağınız..yok öyle tavan serileri. giren girdi

5.  Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    yk toplanması 1 dk alır...bazı bölünmeler 2 işlem gününden sonra olmuş bazıları 10 sonra...anlayacağınız..yok öyle tavan serileri. giren girdi
    bakalim o zaman 1 dakikada toplanip haftaya bolucekler mi bende merak ettim. kanaatim ise tahtada okullar tatil edildi🙂

6.  Alıntı Originally Posted by YS&BHR Yazıyı Oku
    bakalim o zaman 1 dakikada toplanip haftaya bolucekler mi bende merak ettim. kanaatim ise tahtada okullar tatil edildi��
    benim tahminim salı günü bölünebilir....adese 11 gün sonra bölmüştü...diğer baktıklarım 2 işlem sonrası bölmüş...keşke sizin dediğiniz gibi olsa...

7.  Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    benim tahminim salı günü bölünebilir....adese 11 gün sonra bölmüştü...diğer baktıklarım 2 işlem sonrası bölmüş...keşke sizin dediğiniz gibi olsa...
    Bedelliye katilmak icin nasil bir süreç izlenecek, banka mi bizi arayacak, yoksa bizim mi bankayı bilglendirmemiz gerekiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Phantom70 Yazıyı Oku
    Bedelliye katilmak icin nasil bir süreç izlenecek, banka mi bizi arayacak, yoksa bizim mi bankayı bilglendirmemiz gerekiyor.
    bazı aracı kurumlar aramasanızda katılıyorsunuz.aramanız daha iyi...garantiye alın bence...

Sayfa 631/956 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •