Sayfa 637/956 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 7643 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by tomarzali Yazıyı Oku
    Borsada anlık fotoğraf yada o dönemin gelir tablosuna bakılmaz sadece altın çıkaran hisseler mi prim yapıyor.
    Sabancı çok kötü stratejik ve yanlış yatırım yaparak geçmişte 1 afyon hissesini 35.TL den alarak amatörce davranmış olabilir mi ?
    Boş hayallerle değil dostum yaşanmış tecrübeler ve gördüklerimiz Afyon hissesini hayatında bir daha bu fiyatlarda alamaz ve göremezsiniz.
    Yeni Nesillere ve kuşaklara bir hikaye gibi anlatmaya başlarsınız zamanında ben 1,1.TL Rüçhanlara para yatırıp Hisse aldım dediğinde sizlere birer Kahramsn gibi bakarlar.

Nice Borsamızda zararın kralı yazan ve yıllardır kötü şekilde yönetilen şirketler var Tavan Tavan ve ralli yapıyorlar.
    Benim kendi nacizane görüşüm Afyon bu fiyata BedaVa yıl sonu ölmezsek kalırsa Aralıkta hisse fitatını yazarız buraya ....

Borsa hep geleceği ve yaptığı yatırımların karşılığını alacağı beklentisi ile oynanır.
    Günlük değil stratejik bakınız.

Tamamen yukarıdaki fikirler Şahsi görüşümdür.
    Tavsiye niteliği taşımaz
    Her koyun kendi bacağından deyimi candır
    Saygı duyuyorum, Afyon her bedellı ve bedelsızde para kazandırdı.Ama cogunun ortalaması yuksek hırslı kyler en son gırebılıyor.Afyon cımento fabrıka yapımında kullanılmak uzere ılk bedelsızı yaptıgında yanlış hatırlamıyoprsam 97 mılyonlıra koymustu . daha sonra arazılerı sattı ve oradanda takribi 100 mılyon para kasaya koydu. Fabrıkayı 165mılyon usd yaptı bu bedellıden ıyı kerız yakalayacaklar 300 lıra daha alacaklar. sonuc mu belkı yılda 20 mılyon kar eder.
    Afyon sermeya arttırımlarında mukemmel para kazandırıyor kabul edıyorum ama dogru zamanda hısseden cıkmayanlar omru bıllah bu kagıdı satamaz. bide cuma gunu tavandan hafıf hafıf verılmesı, ve tavanda bekleyen 2m mal acıkcası bendekı cazıbesıı yıtırdı. ralliniz hayırlı olsun...

afyon.......Piy. Değ..544M...ciro 163 milyon.................brüt kar 0.4 milyon
    akçansa...Piy. Değ..1,32B...ciro 1.MİLYAR 830 milyon..brüt kar 253 milyon kar...

görüldüğü üzere afyon mevcut haliyle bile gurubun amiral gemisi akçansa dan çok çok pahallı...

bedelli ile borç azalacak-sıfırlanacak olsa da cirosu değişmeyecek...özsermayesi düzelecek...

dikkatli olun...bir mal er ya da geç değerini bulur...
    Son düzenleme : ft-2; 05-04-2020 saat: 01:23.

çimsa Piy. Değ 861,84M ciro 1 milyar 730 milyon.. brüt kar 306 milyon

çimsa ya göre aşırı pahallı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    Elimde yok hepsini çıkarmış olup bucıme girmiştim orada trade iyi olduğu için,bunda R takipçiyim,bölündükten sonra iyi fiatını yakalarsam R satın alırım.

5. Nerde bu millet kimse yorumlamıyor sanirsin herkes piknikte herkes evde konuya vakif bir arkadaş yazsa bizde bilgilensek fenami olur saatleri sayıyoz 9.60 maliyet bedelliye katılmak zorunda kalmak istemiyorum...10 u gecerse ne ala maliyetimin altindaysa katilcam ruchanlar geldimi kim bizden satin alicak firma mı alicak
    10.000 x3=30000 lotu kim alıcak...?

6.  Alıntı Originally Posted by levent99 Yazıyı Oku
    Nerde bu millet kimse yorumlamıyor sanirsin herkes piknikte herkes evde konuya vakif bir arkadaş yazsa bizde bilgilensek fenami olur saatleri sayıyoz 9.60 maliyet bedelliye katılmak zorunda kalmak istemiyorum...10 u gecerse ne ala maliyetimin altindaysa katilcam ruchanlar geldimi kim bizden satin alicak firma mı alicak
    10.000 x3=30000 lotu kim alıcak...?
    kardeşim bedelliye katılmak istemiyorsan rüchanlarını hisse satar gibi rüchan pazarında satarsın ordan gelecek paraylada bölünmüş fiyattan hisse alırsın ya da almazsın..
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

7. Cevap icin teşekkurler...Ruchanlar para yatirmadan mı geliyor ...

8.  Alıntı Originally Posted by levent99 Yazıyı Oku
    Cevap icin teşekkurler...Ruchanlar para yatirmadan mı geliyor ...
    evet arkadaşım para felan yatırmıyon....bölündüğü gün...afyon hissesi gibi afyonr olacak oradan 30 bin afyonr olacak...hisse gibi satacaksın...

Sayfa 637/956 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •