Sayfa 15/1038 İlkİlk ... 5131415161725651155151015 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Vaktiyle İTÜ'nun efsane hocalarindan biri fizik final sinavinda 2 soru sorar. Elliser puanlik sorular. Birini yapan gececektir.

Ilk soru ceza sahasinin dis cizgisinin bilmem kac metre sag acigindan frikik kullanacak bir futbolcuyla ilgilidir. Topun agirligi, çapı, faul kullanilacak yerin kaleye uzakligi, barajin topa uzakligi, barajdaki oyuncu sayisi, topun kaleyi gorme acisi, kale direklerinin boyu, ruzgarin esme hizi vs hepsini verir hoca.

Hasta da Fenerlidir hani. Kalede de Rüştü vardir soruda. Bu noktadan kaleye hangi açı, hız ve falsoda vurmalidir ki kesin %100 gol olsundur soru.

Ikinci soruda da park etmis bir aracin distan ön camina ağ orecek bir orumcek sorusu vardir. Agin capi, uzunlugu vs her seyini verir. Bu agi kac saatte orer der orumcek.

Cevaplari da baska zaman veririm.

Ona dediydik vaktinde
    Tutma betonu
    Tutarsan tutarsin
    Tuttu

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Vaktiyle İTÜ'nun efsane hocalarindan biri fizik final sinavinda 2 soru sorar. Elliser puanlik sorular. Birini yapan gececektir.

Ilk soru ceza sahasinin dis cizgisinin bilmem kac metre sag acigindan frikik kullanacak bir futbolcuyla ilgilidir. Topun agirligi, çapı, faul kullanilacak yerin kaleye uzakligi, barajin topa uzakligi, barajdaki oyuncu sayisi, topun kaleyi gorme acisi, kale direklerinin boyu, ruzgarin esme hizi vs hepsini verir hoca.

Hasta da Fenerlidir hani. Kalede de Rüştü vardir soruda. Bu noktadan kaleye hangi açı, hız ve falsoda vurmalidir ki kesin %100 gol olsundur soru.

Ikinci soruda da park etmis bir aracin distan ön camina ağ orecek bir orumcek sorusu vardir. Agin capi, uzunlugu vs her seyini verir. Bu agi kac saatte orer der orumcek.

Cevaplari da baska zaman veririm.
    Kalede kova yaşar olmuş olsa
    Tüm parametreler farkmazdi
    Fenerliyim
    Light fb li

Rüştü her manada iyi bi sporcu bence
    Çok iyi hemide
    İyi ötesi
    Bnm gencligimde yasar vardı
    Maça sırf gülmeye giderdim

5. Ben de sigarayi biraktim cok mutsuzum.

Ya hic baslamayin ya da boyle aci cekersiniz birakinca.

Hadi baba basarabilirsin diyen kamu spotundaki gibi cocuk da yok bende.

Öeeegh. Bizi mutsuz eden herkesin amk.

amk: azicik mantiginizi kullanin

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Rüştü her manada iyi bi sporcu bence
    Çok iyi hemide
    İyi ötesi
    Bnm gencligimde yasar vardı
    Maça sırf gülmeye giderdim
    Ustadim bizim millet okumayi sevmez. Cevaplari kisaca yazayim.

1)A
    2)C

Aaa pardon yaa, coktan secmeli test sorusu degildi bu dogru ya. Oyle olsa sorulari calarlardi zaten deyyuslar.

Simdi efendime soyliyeyim,
    Ilk sorunun cevabi : Rustu ordan gol yemez.

Evet yanlis duymadiniz.

Hoca, parametreleri oyle bi vermis ki topa nasil vurursan, hangi aciyla vurursan vur ordan gol.olmaz. kaleye girmesi imkansiz.

7. Orumcek meselesine gelince, herkes onundekine yanindakine bakip bir tuyo bir kopya almaya calismis.

Ağın hipotenusunu kotanjantini icler dislar carpimini karekokunu küpünü hatta ve hatta enistesini almislar ve hesaplamislar yavrucaklar.

O sorunun cevabi da, orumcekler cama ağ kurmazlar.

8. Ister zengin ol ister fukara,
    Her yemekten sonra yak bir ...

Ocagin altini da çay demle demis Kemankeş Bomonti üstat.

Sayfa 15/1038 İlkİlk ... 5131415161725651155151015 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •