Sayfa 155/1038 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,070
    Blog Entries
    12
    Bilinç iyi güzelde fazlası sakatlıyo adamı.
    Manhunt Unabomber
    Based on true events

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Sitalini nasıl bilirik biz . Gominis . Videodaki üstad , çok güzel açıklamış. Resmen aydınlandım yahu.

https://youtu.be/xvhwaKriSjI
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Ben carlos albertayı morinyoya değişmem müdürüm. Düzce Belediye başkanı olsam, düzen düzülen ilişkisinden bir belediye spor kulübü kurar, 11 tane topçu alır yedek almam, albertayı da başına koyarım, deplasmana passatla gönderirim, ben binemem passata a6 alırım/ aldırırım. Carlos la cortes akrabaymış zati o portekizden gitmiş brezilyaya sömürüsü olduğundan . Cortes de o eskiden istila ettiği sıralar carlosun büyük büyük büyük babannesiylen ilişkiye girmiş. Ordan geliyor hepsi, hatta carlos jr, ele avuca sığmazmış. Malum büyük dedesi cortesin tohumu

4.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Ben carlos albertayı morinyoya değişmem müdürüm. Düzce Belediye başkanı olsam, düzen düzülen ilişkisinden bir belediye spor kulübü kurar, 11 tane topçu alır yedek almam, albertayı da başına koyarım, deplasmana passatla gönderirim, ben binemem passata a6 alırım/ aldırırım. Carlos la cortes akrabaymış zati o portekizden gitmiş brezilyaya sömürüsü olduğundan . Cortes de o eskiden istila ettiği sıralar carlosun büyük büyük büyük babannesiylen ilişkiye girmiş. Ordan geliyor hepsi, hatta carlos jr, ele avuca sığmazmış. Malum büyük dedesi cortesin tohumu
    Abi inan yazıların acaip bunaltıcı :-) belki niyetin o değil bilmemde
    Size iyi eğleneceğiz yazarlar temenni ediym ben kaçıym hadi bana evyallah
    Koray hocam Hamza bey oralet bey sizleri tanıdığıma memnun oldum ayvagobeknuri de ha keza
    Bora Yaşar abiyide çok kırdık affetsin o da :-)

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Bu gidişi neye borçluyuz moruk Müdürüm? Neden gitmektesin?

6. Einstein efendinin Bi lafına
    Tabi siz değil
    Ben borcluyum

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Albertşn bu lafını bizle de paylaşsan moruk müdürüm

8. Atomu delmek gitmekten daha zordur demis aynştayngillerden albırt.

Ve de eklemis; giden midir terk eden yoksa gitmesine izin veren kalan mı?
    Kalansız bolunen sayilara bir ornek de 7 dir. Bu sayiyi neye bölerseniz bölün kendisi ve 1 harici hep kalan verir. Dolayisiyla hep kalır, gitmez.
    Bunlara yasal sayı denir.

Sayfa 155/1038 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •