Sayfa 284/1038 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Şikagolular ve Kentakililer, ayağınızı denk alın.
    rare photo of mexican patrón...
    Son düzenleme : HAMZA SÜTBIYIK; 07-06-2019 saat: 15:02.
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    .... ... çöp gibi yaşamak mı çöp suyu olup akmak mı hayatın ırmaklarına ? her ikisi de değil ... 8 inci mührü kırdıran ...
    demişiz ...

eskiden plaktan dinlerdik o hışırtılar da güzeldi ... pencereden sokağı dinlerken , müziği plaktan izlemek ... kibrit kutusu evlerde nasıl bir anı biriktireceksin ki şimdi ? ne sokak senin sokağın ne manzara senin yaşamından biriken ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    demişiz ...

eskiden plaktan dinlerdik o hışırtılar da güzeldi ... pencereden sokağı dinlerken , müziği plaktan izlemek ... kibrit kutusu evlerde nasıl bir anı biriktireceksin ki şimdi ? ne sokak senin sokağın ne manzara senin yaşamından biriken ...
    O ka ümitsiz olmuyalim
    Gerci spartacus blood and sand 'de bi sahne var
    Gösteri dövüşü müteakip spartacus e can dostu Barro yu öldürmesi emredilir
    Durakları bi an
    Askerler bu defa ikisinide oldurecektir
    Spartacus Barro
    Thère is always a choice
    Der
    Barro da spartacus e
    This time No
    Der
    Ve Kılıncı tutar . Kuprucuk kemiğinden tam aşşa basıp kendini oldurturkene bunu spartacus yapmış gibi göstertir ...
    Bazan çözüm olmadığında ... son zar barbutta atildiginda son BARBUNYA pişirildiğinde beyaz adam bazı şeyleri anliyacak.
    Kazanca değil de kayıp minimasyonuna ugrasacan
    Abim muhurleri kerpetenlen felan kır Elin aciycak
    Edirne cigercisi tipik Yurdum insanlarinin on cephe yüz ifadelerinin yaklaşık yarısını kendi yüzünde topladığı bay Rıdvan Dilmen e ne kadarda benziyor

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    demişiz ...

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    ben asla böyle bir soru sormazdım kendime ... ne olursa ne yaparım derdim... bütün bu olasılıklardan nasıl fertig margarinlerim kasama bütün mevzu bu... kasam zenginleşsin ki ben de başkalarına faydalı olabileyim di mi ... çöp gibi yaşamak mı çöp suyu olup akmak mı hayatın ırmaklarına ? her ikisi de değil ... 8 inci mührü kırdıran ...
    Chop suey vardı benim gençliğimde. Sistem of a davn seslendirirdi. Hüseyni makamında edebi bir eserdi. Burhan çaçan seslendirecekti, sonra abraham erkal ben söylerim dedi , söyleyemeden göçtü...
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

5. Gavur waterfall diyor. Düşen su ya da su düşen gibi bi şi.

Biz ise şellalle ya da şelale. Farsi ya da Arabi sanırım. Ne alakaysa? Bizde şelale var zaten neden yabancı sözcük edinmişiz ki?

Bi de şerare var ki kaynak yaparkene çıkar. Kıvılcım demek malumunuz.

Argon kaynağı, gaz altı kaynağı bi de sıra beklenen kuyruğa yapılan kaynak. Bizde pek meşhurdur üçüncüsü.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Bir de argan yağı var. Türkiyede argan ağacı yok ama türkçe ad koymuşuz.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7. Mudurum burda topikte yani yazili seyler dunya ustunde bm de dahil hic bi kanunda ne objektif ne subjektif yer alir
    Almaz yani
    Simdi bm yi saylamam
    Cunki. haritalarda her yer belirliyken bi yere ait sadece deniz siniri olup kara siniri tanimlanmamis
    E ben niye o zaman. hareketlerimi sinirlandirmaliyim?
    Moruk serzenis yakaris yalvaris takaris gibi dunyevi diygulardan uzak yasantisinda forumlarda daldan dala atlarkene
    Kimse a be vre bu hayal dunyasindaykene Bi ara kazaen yani onu yakalar da dedigimizi yaptiririz hayaline kapulmaya haaa
    Oyle bisey zate mumkun degil
    :-))))) ulla internet olmasa ne kafa yirdik ha
    Bi kere adil olucan. Hem kenduge hem herkese
    Kendine ceki duzen vermiyen dunya zaten duzensizdir ve daha duzenli bi mefhum tarafindan parmaklanirlar