Sayfa 295/1038 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Bu topiğe bir "gezen tavuk" el atmalı.
    Beynim yandı, alooo...
    "Hareket etmeyen, zincirlerini fark edemez." Roza Luxemburg

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Bu topiğe bir "gezen tavuk" el atmalı.
    Beynim yandı, alooo...
    "Ört ki ölem" demişler niyeyse.

Örtmeden de ölünüyor anam, bacım.
    Tecrübeyle sabittir.

Ne alaka?
    Bilmiim.
    "Hareket etmeyen, zincirlerini fark edemez." Roza Luxemburg

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Vatan eğer uğrunda ölen varda vatandır, bayrakları bayrak yapan üzerindeki kandır
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

4. Tarihi belirliyen
    İnsanların hassasiyetini ekseriyet taşıma araçlarının başına gelenler veya bunların yaptığı işler
    1. Lusitania gemisini torpillediler büyük cenk başladı
    2. Goben breslau Yavuz Midilli sivastopol a iki çaktı havan topunu aşırtmali. sende alman in yanında Ceng e girdin
    3. Malezya uçağı kayboldu. Gizli düşmanlar rus Çin DosT oldular
    4. Rus uçağı sınırın ötesine düştü Cavit Çağlar bey de araya girmiş belkide gerçekten öyle sen pakt değişiyon hos anglosakson seni 70 yıldır oynatiyo ama rus uçağı düşünce aklın başına geldi :-)
    Valla abi bilemiyorum
    Eskiden gemilerdi baş faktör
    Şimdi teyyareler oldu
    Seç beğen al
    5. Şu an Körfez'de tanker gemileri patlatip patlatip İran i suçluyolar ama onlar onu beceremez bence yani büyük ihtimalle bunu kendileri kendilerine yapıyolar bence. fitneci iftiracilar
    Neticeyi göreceğiz

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Ben dün Pazardan 2 kilo limon aldım. Evden 250 gr şeker ekledim . Limonun tamamını sıktım , şekeri içine attım. Su da ekledim. Sonra karıştırdım. İki de buz atıp içtim. Limonata oldu.

Apartmana 3 yıldızlı bir kıdemli albay taşınmış. Asansöre bindik beraber. Şaka gibi. askerlik günlerim aklıma geldi. Tırstım ama adam gülümsedi ilkin, şeffaf torbadaydı limonlar. Bir iki baktı. Asansör de bi apollo var . Havalandırma ama adeta bir apollo gibi ses çıkarıyor. Onu açtı. 7 de indi.

Abd uçak gemisi düz dünya teorisini kanıtlar nitelikte, Rusunki ise kavisli dünya diye yeni bir teorem attı ortaya. Abd nin kinden atmış sekiz mustafa abim astral seyahete bile çıkar ama rusyanınkinin kavisinde kaybolur

2 tane birayla olmaz bu işler. Ayran içkilerin en güzelidir. İçki içen annelerin de ayağının altında mıdır? Topuk tikeni vardı eski alt komşuda.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Ne bilim moruk müdürüm. Gerçekten. Zor konuşar. Gemi var gemcik var, zam var zamcık var. Varsın vurdursun geminin üzerinde f16 lar. Çalışmazsa napsınlar abi başka. 2 ye atıp fitesi vurduracak..

7. İçki uyuşturucu kumar zina yalan dolan haram ziyan beraber gezerler. Kurtulması zordur
    Nasıl bir hırsız hayal aleminde hiç yakalanmiycek gibi yakalencegi günü bekliyodur esasen
    Üstteki vasiflarda kişiyi iyiye taşımaz
    Yani ananin duasını bekleme. Kendi hayatını dizayn et.
    Dizayncı geldi
    Dizaynciiiiiyyaaa.. dizayn aliyom eskilleerrr

8.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Ne bilim moruk müdürüm. Gerçekten. Zor konuşar. Gemi var gemcik var, zam var zamcık var. Varsın vurdursun geminin üzerinde f16 lar. Çalışmazsa napsınlar abi başka. 2 ye atıp fitesi vurduracak..
    F18 abi onlar
    Bi de A10
    Kanatları kıvrılan modeller

Sayfa 295/1038 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •