Sayfa 313/1038 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. bunlar aslen hep detay ya
    gözünü çevir kafana takma senden rahatı yokda
    asıl sıkıntı el kadan kumaşı giyip bunu moderenlik medeniyyet senan tahife
    gidip cern de muazzam deneyler yaparkene
    bi yerde iğne ucu kadar delicekler dunyayı bi yerinden sonrada ordan doğru kendi kendimize
    bi felaketi yaşıycaz ama du baham
    ne zaman
    bekliyok ...

not
    ben kafası karışık tayfayı asla suçlamam ettiği kabahatten vs ötürü
    muhim olan maksatlı kasten maksus bi fenalık etmeye çalışanları eliminasyon

not2
    magma da ufak bi delik işlemi tamamlar daha o deliği kapıyaman

2.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    bişei kurguladımı en zayıf halkaya kadan kafa patlatacan
    enigma misall
    sen git mis gibin ençıniering yapp
    malın teki
    yokk
    zig hayl
    yok efenim/sepet efenim deyip sobelen.
    Burayı atlamisiz
    O dönemki matematik doğru
    Bekleme yapma ticari. Madem düşman bunun zaten ufak ülkesini ele geçircek
    O da önce davranıp hollanda fransa Rusya Norveç aklına gelen çepeçevre her yere saldırıp ya zaman ya başka bişey kazanmayı planlamis
    Haritayı açınca zaten bi yeri fetih maksadı da yok
    Tabi akerdeon gibi geri cekilemeyince zemaninda planı tutmayıp zayiati tahmininden büyük olmuş
    Yoksa işçi olarak ne bizden gurbetçi alacaktı adam. Kendi adamları ölünce cenkte adam lazım oldu önce şah İran sahina teklif götürdüler şah ta gururlu adam gelin siz bizde çalışın diye terslemese bi dene gurbetcimiz olmuycakti orda ya Naber bazı şeyler öyle de tesadüfidir.
    Gerçi genç nesil alman Artık ingiliz fransız amerikandan farksiz. Eskilerde farklı bi karekter vardı orası ayan beyyan gerçeklik.
    Eski dönemkiler İran a şundan götürdü. Teklifi. İran aryan yani seçili bi irktan bahseder ki bence de böyle ileri zekalı küçük ağız burunlu tipler olsada alman bunun hayalini bi 300 yıldır kuruyodu Netekim wolfgang Amadeus Goethe o müthiş eserleri yazdığı dönemde gitmiş Farsça öğrenmiş herif. Yani hersey senpatiyle başlasa da senpati başka aşk başka be moruk. Ordan çocuk olmaz. Yani sendeki genomla o aryan bambaşka . Bakmayın bende ırk takıntısı felan yok ama ırk lar yok değil. Bakın bugün pazar HBT bilim ek i safi 16 sayfanın altisi kadari ırk Genom etnisite üzerine. İyi günlere gitmiyoz olduğunuzun dalaleti bu. Ama neyse. Bu arada Goethe nin ilk adı wolfgang Amadeus değil tabi işin şaka boyutu Mozart o Avusturyalı şaban. Dahi mahi değil. Avusturyalilarin yukardan alman aşağıdan italyandan gelen bi ezilmiş tutumundan dahi genius diye lanse ediyolar elemanı o değilde orta yaşta sağırlasan alman besteci bethoven dahi esas. O da sağır lasip deliriyo daha doğrusu önce delirince. Aslında itiraf ediym sağlam şizofren aslında gerçekte dışarda olmuyan sesi beyninin içinde duyar. Bethoven bu sesten ötürü (beyninde çınlama yapan) bestesini yaptığı şeyi Akort edemiyo iki ses birbirine geçiyo yazmiycam dedim iki yuzyillik sır bu . Benden size bedava. Bilgi. Daha bunu bilen yok. Sağır oldu saniyo dünya sığırları adamı.
    Son düzenleme : Moruk; 30-06-2019 saat: 21:45.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,104
    Blog Entries
    12
    meşur bi laf var,
    herkeşler
    biithovını avusturyalı
    hitleri alaman die bilir die,
    oo kadan hindir bu avusturyalıla ha!
    ama öküzlük bunnara tank motörü yaptıranda ayrı

yaww fazlada takılmamak lazım
    sonuçta bi beyaz don gerçeği va
    https://www.youtube.com/watch?v=PGpd-Q29Yno

4. aslında hocam dönem zor yada kolay değil belli değil
    japon santrali durdurdu belli
    ödeme aldımı almadımı yoksa biri telefon etti bunnar bu kafaynan nukleer kaynağa ulaşmamalı ona köşe yap dedi mi, bu ondanmı, başka sebepmi, bilemeyiz. ama bi para kaynağı olarak capon daha zor. olmaz .
    bu dönemde bi yerden biraz para bulup onu çalışıp çoğaltıp dış iç borç harç ödeyecen.
    avusturyalıyı beğenmesekde bakma sen bi el yağ bi el bal kaymak . rahatı yerinde. e eccük sistemini kurmuşda daha ne yapsın. ortalığı karıştırıp kenara çekiliyo ama gel gör ki savaş tazminatını abisi almanya ödüyo garip naapsın. ama genede biz kendimize odaklanalım boşverin siz. ben valla avusturyayıda avusturyalıyıda pek tutmadım desem yeridir ama alman gene iyi kalpli be. bu kadan gurbetçi orda ekmek yimese mesela. şu an halimiz nic olurdu, hatta yaz günü bi bunların ve tabi bi de turistik arapların dövizi var canlı olarak e fena mı.
    şimdi tramp da uyanık
    bize abd pislik yapınca (ki kuvvetle muhtemelli umalım yapmasın tabi) bunun yükümlülüğünü lindsay graham adlı kongre üyesinin üstüne atıcaklar. tasarlandı oylandı kabul gördü teklifide lindsey verdi gibi. hukuk cumhuriyetiyiz karara saygılıyız muhabbeti çekicekler. e artık lindsey de yazın buraya tatile matile gelmez. bireysel yırtar gibi gözüksede. hiç hoş değil.

moruk bunu beyenmedi
    moruck dont like this aq..
    Son düzenleme : Moruk; 01-07-2019 saat: 08:53.

5. moruk şimdi hayat boyu multi kafa çalışan tiplerle karşılaştım alayı çok hissiyatlı ve tabi de çok mutsuzdular
    bunlardan bi kısmı kan bağı taşıdığım akrabalarım idiler
    onlara özenmedim dolayısıyla hoş en acıklı film dahi bana komik gelir ya neyse yani kafa yok ya ondan herhal
    şimdi altta bi haber var
    bunda moruk gibi bi naylon vijdan dahi rahatsız olur be
    yani haberi okuyunca deel de boyle bişey yapmış olsan daha nassı yaşarsın bi allah bilir
    aha haber aşşada
    https://www.msn.com/tr-tr/haber/duny...cid=spartandhp

6. Prensiplerim (viktorya pirinsıbıl) gereği tık sayısı almak için alt tarafı 1 sayfalık haberi 8'e bölüp tıklaya tıklaya 8 sayfada paylaşan siteleri hemen kapatıyorum.

Me se ne de böyleymiş demek. İkizlere takke.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,104
    Blog Entries
    12
    Yaw müdürüm kayınwalide demişin
    tınmamm böle şeyleri
    amma
    bizim oğlu olan elemanların eşlerine bekınca,
    o moderen gozel medeni nazik kibar hatırşinas iiliksewer kadın insanının
    değişim taymingi anştayn ötesi

gelin/kayınana gelin/anne vs. bilimum teve programının kurgusundan şüpe etmeğe başladım,
    gerçek olabilirler.

kadırgasını kurtaran kaptan-ı derya taifesinin doyum noktası ne kadan afaki'dir!
    konulu bi bineal açsak
    kavga çıkar mı

8. Aile kutsal kurum olup
    Feysbuk ta reno Fluence şeysine grubuna üyeyim
    Pek yazmıyom okuyom
    Millet oraya Günaydın ailem felan yazınca gülme tutuyo. ..

Sayfa 313/1038 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •