Sayfa 335/1038 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Müdür olmanın ilk şartı haketmek ve niyet etmektir amirim. Sonrası gelir. Ama hamurunda olması lazım insanın. Müdür bildiğimiz kadarıyla basite indirgenecek bişey değil, dün dünya dönüyordu da bugün mü dönmüyor abi? Aslında dönen dünyada olsan da müdür olmasan da ne fayda. Müdüre de dönüyor çobana da. Yiyecek lokma, alacak nefes varsa gerisi boş. Sayın diye hitap edilir genelde müdür olana.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

2.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Hocam bi soru
    Bilene kola . Benden ikram
    Müdür olma için ilk adım nedir?
    Mudur olmak icin ilk sart bi işe girmendir. Zaaaa@ isin yoksa mudur olaman, misal ben.

Hadi mudur olamadin müdür muavini ol demisler. Klasik esprik de yapalim. Müdür müdür müdür?

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Mudur olmak icin ilk sart bi işe girmendir. Zaaaa@ isin yoksa mudur olaman, misal ben.

Hadi mudur olamadin müdür muavini ol demisler. Klasik esprik de yapalim. Müdür müdür müdür?
    bravo
    önce ya işçi ya memur olucan
    ama kafadan müdür girenlerde var, onnar azınnıkta

4. şimcik, pera heyat kertarmaz, bunun yanında peranla kimsenin heyatını da alaman..

tanrı , o işlere karar verici makamdır

yaratıcının, bazen karar alırken, üst soydan gelen ailenin yaptığı işlerdeki miras a da bakarak, insanlara üzüntü ve sevinç verdiğini sanıyom.

https://www.msn.com/tr-tr/haber/duny...cid=spartandhp

kısaca pera sadecene alım satım sıkalası için bi ölçektir mesela bende cepte 25 tl var idi, verdim o basit dalgıç seat ini aldım kasiyer kız bana on guruş pera üstü verdi. e daha ne yapacağdı.

cuğarayı bırakerken ki irade ise, zor bilmiyom valla, kalkıyom her sebah gece rüyamda cigara içmişim off püfür püfür, bi iki sene içmiyim de bari ciğerler temizlensin yoksa yok bende o ka irade mirade. bakma sırf görüntü, ses vaa görüntü yoh. ben kendimi tanıyom abi. 2 sene sonna gene başlıycam.

5. bi keretde bu kızcaazın gittiği bölgenin yakınlarında bi yere gitmişim farkmaz gece gündüz ıssız jungle patikalarda yürürkene , köyün birindeyim ama
    bi gün sordu zenciler akledip ya dedi sen bizden korkmuyomun, ya dedim baksana ben sizin nerdeyse 2 kat hacimde bi adamım (beyaz zenci) , siz benden korkmuyonuz mu, yok, e o zaman.
    bi düşündü tam annamadı sanırsam, ulen ne korkucam sizden be, etrafta maymun bilmemne dolu yırtıcı var seni mi düşüncem ulla dedim içimden ya neyse
    hanım kıza iyi eğlenceler bu arada.yediği önünde yemediği ardında ossun, oranın yemekleri güzeldir bence
    https://www.msn.com/tr-tr/eglence/un...cid=spartanntp

6. Abi bu atv ler cok tehlikeli yav. Hem arac hem de kanal olani. Fizik ya da otomotiv muhendisi degilim ama aks araliklari dar oldugu icin sanirim cabuk devriliyolar.

Aks, dingil, diferansiyel bunlar onemli. Diferansiyel denklemler bile var yani o derece onemli.

Şanzıman 8 ileri 2 geri. Agir takviye vitesi de olmali dik yokuslar icin. Olmasa da farkmaz yandan dolasirsin.

7. herşey tehlikeli
    en tehlikeli iş asla unutma oraletim
    dunyevi dünyede, artık nası bi tümceyse bu, bende annamadım
    sadecene ve sadecene fikir konuşmahtır
    banci canping siporu yap daha az tehlikedir

8. survive etme istiyosan zate heyatta kozlu bi oyun ya zate ya, zate eğer üni ye gittiysen bilin kantinde 3 - 5 - 8 oynarlardı rıfkı el almaz papaz almaz gibi garip varyasyonnarı vardı
    yani o survive da
    en garanti matamatik
    ya eyice sağlamından risk alıcan, buna fırtına'nın (hortum'un gözü de diyolar) o yuvarlak cyclone hortumun tam ortasında (içinde yani) hiç bişey olmuyo, güvendesin, ya da iyicene kıyı kıyı uzak uzak durucan hetta oy attığın partiyi ebe'ne dahi söylemeyecen mesela. ben apolitik bi kişyim annamaz deyecen.

öyle taşı atem de kaçem yok öyle :-)))

Sayfa 335/1038 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •