Sayfa 352/1038 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    tamam abi. ben de epey tanıyorum da hani sapiens ile karışık bir ırk. bir kısmı savaşırken bir kısmı sevişmiş işte. nihai ürünler genelde orta doğu da. saf kan bulursan tanışmayı çok isterim.
    Bulurum. Var bi tane . Sonbaharda bi vakit gel tanıştırcam yazın sıcakta mobil im abi ben

2. Ben şuna çalışıyom şu anda
    Bilinci yeniden programlama mümkün mü
    Denekler bi adım öne çıksın
    Irk din cinsiyet nasyonalitet mühüm değil
    Anca bi kere min 150 İQ da başarıya ulaşabilin
    Kendimde denedim beceremedim
    Benim altyapı baya çürük

3. Ondan galiba
    Salt İQ da olmuyo

4. cevabdaki gecikmeye özür napayım bende araştırıp okuyom
    ayaklı kütüphane ya da kitap yüklü eşek değiliz ya safradan uydurma da tarzım değil
    eccük okudum yayınları, internetten
    en makul senaryoyu yazıyom
    aşşada
    aslında nasuh abem der ki neye neandertantel dantel gurban oldu da momo sapieyens yaşıyo
    bunun şöyle açıklıyoz abi neanderthal in yaşam birimi baba ana ve çocuklar sucuklar
    yani toplasan en buyuk neandertal gurubu 15-20-30 hadi desen maks. 40 kişi bununda çoğu çocuk yaşlı
    aslında bunların kafa bence momo sapiyens ten daha çok çalışıyo şöyleki
    gafa ne ka çok çalışıyosa ki
    tek gösterge var bunun için
    naapacam ya çalışıp dersin yatarsın bunlarda tarım avcılık bişey le uğraşmayıp bulduğunu yemiş vahşi doğada nasılsa elma armut bol, ama sonra tabi ilk konfilikt durumda , sayıca çok olan momo sapiens bunları sopaylan it gibi döverek öldürmüş belli ki, çunki tarım avcılık vs yaparkene bunnar diğer aile guruplarıylan koordineli kooperatifli çalışmaktaydılar muhtemelli.. ordan gelen dostluk duygusu neandertalle savaşırkene de pekişerek perçinlenmiş, neandertelin ufak aile gurupları düzenli sayıca çok büyük bi orduya karşı ne yapabilir ki. heç olmasa lojistikten kaybedersin be, cephe gerisinden daş sopa meş'ale felan gelmez, kargo şirketi kamyonu yanaştırmaz kontak çevirmez vs. yani o mücadele de hiç bi şansın yok. sıfırsın. e kaybetmişssin netekim.
    bu arada dunya ısınıp soğumuş ve tabi gıda kaynakları azalmış ve o yüzden rakipleşilip düşmanlaşılmışta olabilir, sen yeme ben yeyim muhabbeti
    aynı döngü şu anda da var ne ka cebinde mamerikın ekspires visa mastır kart olsa da bunlar ödemeyi öteliyo sonuçta gene sen ödüyon
    aaağğbi a101 den aldığım 24.90 lık saatin bedeline kedeve dahil aracı üretici son satıcı ve alıcı ben yani herkez kazançlı
    diyom ki böyle bi üretim tesisine karşı kim mucadele eder de. edebilir ki?
    ve o rekabetten gelen marketing kolu da bi satış pazar pay ı yakalar Allah aşkına.. naa yakalar.. neyse selamlar
    deyom ki
    ikinci neandertal olayı bu sefer şöyle olucak galiba, organize olanlarlan feat. olamayan ulusallar arası olucek herhal ne bilem
    organize olanlarla olamıyanları yazmam ama düşünüp siz bulucaksınız.
    benim tanıdığım neandertal de abartı tenbel. deyom sadece gafa değil, vucudun organlarına işliyo tenbellik. öğlene dek uyumalar felan. mesela bunu bana hele bi sorsan ben daha sebah 7 den bi dakka geçtiğim yıllarca baki değil, çalışıpta yapmadığım yapamadığım iş miş çiş mok yok ama gene de anca götürüyok . kör topal. ama aga allah bilmiyom yardım ediyo genede şikayetçi değilim. yani cepte bi kuruş pera olmasın ıssız bi yerde oluyum iki sohbet felan koyum bedavada olsa bitli pireli pirelli de olsa bi yatacak yer bi yeycek kap buluyoz. bu tanrının verdiği hedayedir ha sen düzgün ol gerisini ittir et gafa yurma.. kimse sağa zarar marar viremez. reklamları izleduğuz şimcik haberler.
    tabi şoyleki gen akışına göre, belki 50 - 100 sene sonra hiç safkan neando da hiç kalmıycak onu bilemeyiz ama şu an hala varlar
    bunlar abi dış görünüm moron gibi olsa da değil hem yabancı dil öğrenebiliyolar hem mantıksal işlemi kafada senden benden çok daha iyi yapabiliyolar. kısaca momo sapiens ten bireyselde üstünler gibi. uzun vade pilan yapiyo mamçaklar bizzat ağzından duydum bizim neando nun. ama tabi kim tenbel leş yeyici takımlan ortak olma ister zor, izole olup, siliniyolar tarih sahnesinden yeveş yeveş.
    yokarda yazdığım şey ama doğru
    müslüman adam ibret alır sinyal alır kankasından tarihten yaşanılmışlıklardan
    dediğim gibi
    organize olanlar olamıyanları ya sömürücekler buna devam edicekler
    ıskartaya çıktıklarında da itlaf etmekten çekinmiycekler.
    görücez umarım senaryo tutmaz tabi.
    aga bi de şu var ben sanal alemde fazla kaldım
    tarzım bi yerde uzun kalma deyildir , bi gun habersiz sorgusuz sualsiz zengin kalkışı yaparsam kimse endişelenmesin ha. benim kafa terstir, sildim mi siliyom. daha acımıyom . bakmıyom göz yaşına felan folan. yok babamın oğluymuş yok eski kankaymış onlar bende işlemiyo.
    topiğe ilgi alakaya çok teşkür tabi, arkadaşların yeri asla unutulmaz. The unforgettables.
    Son düzenleme : Moruk; 26-07-2019 saat: 08:03.

5. Simdi karmakarisik dunyada nasi basarili olursun yada nasi hayatta kalirsin
    Herkez kendine cok guvenir
    https://eksisozluk.com/isveclilerin-...i--2307994?p=6
    Ama bos yerburda bi dene dahi dogru cevap yok
    İsveclilerin dunyaya kattigi en buyuk deger. Defter degeri bolu fiyat kazanc orani vs
    Deli petro denen adamdir
    Bizzat isvec tersanelerinde yillarca calismis bu adam
    E daha noolsun
    :-)))))
    Yani alternatifi hayalci olmuyan perdeden gordun gu ve cabaladin gi
    Hep basarirsin hic risksiz dahi
    Yani adam gurbette tersaneden edindigi birikimle bizim gurbetciler gibi iki torba dolusu cuhunata bi de kalin mersedeslen donmemis melmeketine :-) boyyuk dusunmus boyyuk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,011
    Blog Entries
    12
    bi kaç gündür gözüme takılıyo
    40larında bi genç koluna demiş
    beni sadecene gad yargılar,
    ingilizce gotik font alengirli felann,

dedim
    ne yazıyo burda
    böle/böle dedi
    dedim
    E niye yazdınki öle diilmi zate, ne gerek!
    baktı ööle.

olaydan haazetmediimden yaşlandıkça kıllanan abiyemi bürünüyom annamadımki!
    kim ne yapamıyosa çizittiriyomu biyere nedir.

o diilde arkadaş
    zebah çene kıllarını temizleyen kadın şoför gördüm körpü trafiinde tabak gibi ya!
    oha lann...

7. Kadin soforun verdigi sonuc artik iyice bireysellesip batililasmisiz eskiden etrafta baskasi varken otobos ici park durak oturak insan ici yemek dahi yinmezdi ayib idi
    Sey ise dovme ilk ingiliz turistlerle basladi devami geldi

8. Dovmeye vetcegin parayi maras dovme dondurmacisina vir

Sayfa 352/1038 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •