Sayfa 380/1038 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Sn müdürüm bu topicin (ğ değil c ile) amacı kimsenin görmediğini görmek, bakılmayan yerlere bakmak, en ücra semtlerdeki insanlara ulaşıp kimsesizlerin sesi olm... şaka yav şaka, ehehehehe. Koyim bakış açısına. Biz kimiz ki?

Palm yağı üretmek için Amazonları da yaktılar aq.

2. Oralet amirim bravo ince görmüşsunuz. bende bolsonaro niye yangın berezilyada devam etsin daha iyi yansın diyeymis meger yangın söndürme yardımlarını onurlu duruş kisvesi altında reddetmesi
    Palm yağında ana amaç gene rusya gene rusya
    Yav rusyayi diz çokturup
    Palm yagiyla biodizel bunla petrol fiyatını dizginlemek amaç kimse yemez onu gayriihtiyari iktisaden kuşatma vs, fastfooddada demekki dayanıklı yağ bu patates Kızartma maksatlı ..
    Dünya bulut yağmur haritasını bozucu bu tip işlerle sonumuzu getircegniz olum o uFak palmlar ile bulutu karaya cekemen jakamen dunyanin statik elektrigi var. Ayrıca maymunlarda tabi doğal alanları yok olunca oluyormuş rahmetlik gerçi tip ne ka gelişti bilmiyorumda yağ mag bal la ugrasacagina bu daha mühim mesela böbrek gitti çürük karaciğer al ondan insana tak abi
    Dün hatırlıyon de mi
    *****hep küçük düşünmek bunlar hep**********
    Zaman skalada geniş düşüncen bugün Dr orangutman dalagini Malezya'da kaşıklıyo acikinca yarın organ transplantasyonu ---- kapiş
    Tek bi organ diyim apandisit halen daha kimse bilmiyo tam manada ne işe yarar ama vücutta duruyo işte
    Orangutman namussuzunu da öyle düşüncen
    Palm yağı olof palme Palmira
    Senin topik galiba gidici abi bu arada
    Bazan bi hergele topuk dikenine basar
    Kavga çıksın diye
    Proaktif olucan abi oralikli olmadan devam edecen yani neyse akilsiz kafamla gene verdim ya bi akıl ama aramızda kalsın
    Abi yukarda Palm yağ dedik ya
    Acıktım bi anda yav ;-)

3. Abi topigi ben acmadim yav, bi arkadas acti zorlan. :-)

Abi bu arada senin kan grubun muhtemelen 0 rh pozitif olabilir ama Rh terimi insaninkiyle tipatip ayni ozellikte olan Rheus Hotipus (ya da boyle birşeydi) türü maymunlarin adindan geliyor.

Makaklar var bi de ama o gündem.dışı.
    Bi de cok ayip bi küfür var. "Amk'un habeş maymunu" diye. Cixxxxx tiple dalga gecilmez, hem gunah hem ayip hem etik dışı. Profesyonel disiplin kuruluna sevk, pfdk'tan 4 maç hak mahrumiyeti.

4. https://www.instagram.com/p/B2HaEr3n...=1f2afn4784sqo

Şu tip hesaplari takip ediyorum...
    Kadindaki rahatliga bak. Tehlikeli yollardan gecip gece kamp yapiyor falan. Ates yak, cadir kur. Gece çakqllarin sesleri. Milyonlarca yildiz. Hayatini yasiyo. Sen de Beylikdüzü metrobüs falan. Pehhhh.

5. Adamlar günlük yaşam kaygılarını aşmışlar
    Gezenti mod u

6. Kaderini sevecen aga
    razi olma yetmez
    Yoksa mutlak mutsuzluk

7. Abi şimdi adam 102 de
    mort
    iyi yaş
    6 böbrek 2 kalp 3 karaciğer hep rektefeye
    en iyi kaportacilar motor üstadları ve egzoscular genede topluyamadilar adamı yani parada çözüm değil dünya zengini olsan ne.... pil bitti mi fiş gider.
    Patinaj yaparak gitmek ote tarafa kötü tabi
    Gerci bi arkadas var . o da anasını kaybetmiş ameliyat vs yaşlı tabi .anlatıyor heyecanlı inan burda sözleşmesek yakacam cugara yi suratına ufurecem. Napem işte öyle her daim yatakta uyurken bitmiyor macera
    Diyo ameliyathanenin alt katı görüntü feci imiş ya vs vs
    Adamlar nefes alamiyo ciğere sokmuslar hortumu açmışlar oksijen vanayı vs
    Yani hersey insan için mi diye düşünüyon ama
    Bilmiyom ku
    Bence hersey önce gilobal kapital sistem sonra insan minsan

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    https://www.instagram.com/p/B2HaEr3n...=1f2afn4784sqo

Şu tip hesaplari takip ediyorum...
    Kadindaki rahatliga bak. Tehlikeli yollardan gecip gece kamp yapiyor falan. Ates yak, cadir kur. Gece çakqllarin sesleri. Milyonlarca yildiz. Hayatini yasiyo. Sen de Beylikdüzü metrobüs falan. Pehhhh.
    Ablamız bir içim su.
    Tek dolaşıyorsa eş lazım.
    Bu arada zevkinizden dolayı kutlarım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 380/1038 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •