Sayfa 387/1038 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. dr a filmi gosterdim arkadasa

2. Abi şimdi bizim evde komşudan geldi tüm binayı sardı, kakalak var. Hamam böceğigiller familyasının bi türü. Kaloriferli evleri pek severler.

Bu arkadaşları öldürmek çok zordur. İnanılmaz hızlı koşarlar, gerekirse uçarlar. Karanlıkta mutfağa girersen ve birden ışığı açarsan gözleri ışığa alışana kadar 7 saniyen var, öldürdün öldürdün yoksa geçmiş olsun.

Kafalarını koparsan 3 gün, su altında 7 gün yaşabiliyolarmış. Radyasyona da dayanıklılarmış.

Şimdi hikmetinden sual olmaz ama Kadir Mevlam bu arkadaşları niye böyle donanımlı yaratmış acaba yav?

3. valla bilmiyom abi o hayvan saglam yetistirmis kendini helal olsun diyelim ... fareden iyidir gene ya. ehveni ser. kotunun iyisini dusunecen ne bileyim. hamambocegi artik bitiyo gibi ama profi ilaclama sirketleri var isi kokten hallediyolar

4. radyasyona dayanikli olmasi muhim tabi
    fazla ilaclamiyak o zaman
    yani seyden oturu
    ucuncu dunya savasi muteakip yencek biseylerde kalsin aa yoksa ne yiyeceguk ki

5. valla oralet amir senin kafa calisiyo . naap et . her daim cozum uret aga. ne diyim. sirf cugara birakma yetiyo mu onu da bilmiyom ku ben.

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    abi benim cige
    rler sifir gibi ama genede biraktim ya
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    dr a filmi gosterdim arkadasa
    Abi ciğer temizdir tamam ama kalp damar sistemi nolcak? Damarları tıkıyor, aorttan toplara, atardan kılcala, gözdeki en incesinden pipiye kan basan ana kondansatöre kadar hep bi tıkama ve dolaşım bozukluğu endüstri meslek lisesi durumları. Porçöz de dökemezsinki açılsın lavabo gideri gibi. Heyhat, garip bi şey yav.

7. valla dr haydar dumen e gore ileri yaslarda dikeltebilen cok azmis elbet bi gun veda edecez o sevdaya. takma kafana o vakte dek neslin yurudu yurudu sonra sikinti.

8. mesela asil nadir 3 ay evvel 79 yasinda 5. kez baba oldu
    niye?

Sayfa 387/1038 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •