Sayfa 404/1038 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Olur abi ne zaman istersen
    Hatta fikir :
    Hava sogusun
    Alalim cadirlari
    Oralet amirin orlarda izmit e yakin iznik vs var
    Kuralim kampi
    Bi pakette cigara
    Paylasip icip duman cekip cigere dagilalim
    Mangal vs tabiki ...yapma lazim
    Ama kar dussun Az usuyelim
    Anisi kalsin uzun sure

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Olur abi ne zaman istersen
    Hatta fikir :
    Hava sogusun
    Alalim cadirlari
    Oralet amirin orlarda izmit e yakin iznik vs var
    Kuralim kampi
    Bi pakette cigara
    Paylasip icip duman cekip cigere dagilalim
    Mangal vs tabiki ...yapma lazim
    Ama kar dussun Az usuyelim
    Anisi kalsin uzun sure
    Bana uyar. Yedi göller de olur. Doğa harikası
    Dumana söz veremem. İçer isem başlarım zira. Kar ayrı bir güzellik katar. Katar , abu dabi, Kuveyt, Umman... böyle gider müdürüm.

Mangal iyi olur o soğukta ... ahşap bir ev, olmadı çadır, oralet , sen ve ben. Çok romantik olur Müdürüm. Oralet sezen cumhur önal gibi bir kaç güzel laf ettimi gece ateşin başında ..
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3. Çikolata renkli sanatçımız eksik bir tek.

Koray amirim köye yerleşmişti, yakındaysa onun köye gider bahçede çadır kurarız. Çadır derken gerçek çadır haa, pantolana kurulandan değil. :-) O iş bizi bozar.

3 erkek çadırda dedikodu olur yav. Moruk müdürüm TLC ya da Cnn de vahşi doğada hayatta kalma programlarını hatim etmiş biri, kuru bir dal, bir isviçre çakısı, 8 tane meşe palamudu ve çam kozalaklarından 1.5 yoğurtlu iskender bile yapabilir. ahahaha

4. Bravo Yedigöller en güzel yer
    Oraya karar kilalim şimdiden zaten bi arkadas vardı eski zaman soğuk bi gün bende daha ekipman yok bunun çadırda bi kenarda. Yedigöller de yani. Uyuduyduk adamda hayret ettiydi yok denecek kadan az malzemeyle Amaan dedim yat uyu sabah kalk. Korhan diye bi arkadas. İnanmayanla konustururumda o da inanamadiydi :-)
    Ben kendime güveniyorum , orda içerim tutun sonra gene bırakırım naapiym ya.
    Son düzenleme : Moruk; 27-09-2019 saat: 22:15.

5. :-)))) abi buyuk laf etmiyim
    Bi egitimimde yok da
    Çok ekstrem şartta hayatta ben kalamazsam pek başka kalanda zor çıkar. Yada şike yaparsa çıkar.
    Koray müdürün köy uzak marmaraya biz gidemeyiz de kamp a o gelirse buyursun tabi

6. Aman abi tam soğuk girmeden yapalım Kampı
    Ben doğuştan ayımsi bi tipimde soğuktan kimse kırılmasin ya. İnsanlara da yazık...

7. moruk simdi dunyadaki kiriz beklenenin cok otesinde
    greta thunberg daha ergenlige adim atmamis biri yani 18 alti oldugundan ergen degil
    toplum ergen ve naif kelimelerini yanlis kullaniyo gercek ve dogru manalari benim bildigim . cogunluk hata yapiyo diye taklit etme zorunda degiliz
    greta 18 yas alti diye. dokunulmazligi var. zate soros la foto var. soros vakfindanda burslu imis soylentiye gore muhtemel dogrudurda
    eger soros ve/veya soroscu taife :-) bu kizi kullaniyosalar tabi ispat yokta her gun boyle inanilmaz guc ile devlet baskanlari united nations vb ulu orta ufacik kizcagiz boyle kukruyosa.. insan dusunmuyo da degil ya hani :-))
    gene de gene amacina ulasamaz ki. nerde ulasiyon bosa laf salatasi. yok kanada iki milyar agac dikmeliymus vs kanada da saysan 70 milyar agac zate vardir..:-(( ekili dikili
    ama vehamet gosterge boyutu icin ornek
    feci yav

8. Abi şimdi ramazan da şükür iftarlik alcak para var ama genede sadece bi ufak yerdeysem iftar çadırına giderim orda şükür yiyip kalktiktan sonra. Ya dedim yıllar sonra bi Üsküdar da gideyim yani büyük şehirde o uzun sıraya filan girmem abi ben demedim girdim ottum sahile deniz kenarı ye kalk filanda. Kimse organizasyonu düşünmüyo nerde pişiyo kaç tonluk tencere lazım nakil sonra temizlik vs.

Şimdi bu bacak kadar kız
    Gidiyo annatiyo 500 bin kişiye hitabet
    Koskoca justin trudeau ya fırça atıyo...

http://m.hurriyet.com.tr/galeri-ikli...rdi-41339578/1

Bunnar hep bi . Organize işler sarmalı be.
    Ne yani basit bi charity kuruluş değil heralde
    Arka plandaki o
    Dev yapı

Orda sırf sahne yapimi ses ve müzik sistemi vs tüm parasını çıkartıp ko sa yardım kuruluşu yetmez. Yettiremez.

Yani üst topikte yazıyorlar
    Yok kız
    İklimci doğacı iyi bi insan filan falan :-))))

Maykil Ceksın denen yavruyu da biraz bele kullandiydilar ama neyse adam merhum şimdi yorum eyi meyi neyim olmaz..
    Son düzenleme : Moruk; 28-09-2019 saat: 13:13.

Sayfa 404/1038 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •